Kėrkim i avansuar | Kontakti
Aty ka 429 postime qė pėrputhen me kėrkimin tėnd!
Totali: 429   faqe 1 of 9    Kalo nė   
Kategoria:Motora Postuar nė:Sep 18, 2015
2014 Yamaha YZF R6 pėr shitje
Yamaha 1
2014 Yamaha YZF R6 pėr shitje. nėse tė interesuar kontaktoni pėr mė shumė informacion dhe fotografi.
Ēmimi: 550-euro
Kategoria:Motora Postuar nė:Sep 18, 2015
2014 Yamaha YZF R6 pėr shitje
Yamaha 1
2014 Yamaha YZF R6 pėr shitje. nėse tė interesuar kontaktoni pėr mė shumė informacion dhe fotografi.
Ēmimi: 550-euro
Kategoria:Motora Postuar nė:Aug 20, 2015
2014 Yamaha YZF R6 pėr shitje.
Yamaha YZF R6
2014 Yamaha YZF R6 pėr shitje. nėse tė interesuar kontaktoni pėr mė shumė informacion dhe fotografi.
Ēmimi: 650-euro
Kategoria:Kamion Postuar nė:Aug 19, 2015
IVECO DAILY 3.0 2006
IVECO daily
I sapo ardhur nga Zvicrra Klime Airbags Mbyllje qendrore Km te garantuara me liber servisi Ne gjendje te shkelqyer
Ēmimi: 6500-euro
Kategoria:Vetura Postuar nė:Aug 02, 2015
bmw per pjes
BMW 525
Shes bmw 525 tds per pjes. per me shum info 044198111 vetem blers serioz
Ēmimi: 450-euro
Kategoria:Vetura Postuar nė:Jul 28, 2015
Shes Mercedes Bclass
Mercedes-Benz B200
Vetura eshte ne gjendje te rregullt, ka regjistrim deri me 25 korrik 2016. Ndrrim eshte i mundshem me VW Passat 2005/2006
Ēmimi: 10200-euro
Kategoria:Autobus Postuar nė:Jul 15, 2015
SHITET AUTOBUS MERCEDES-BENZ 404 TOURISMO
MERCEDS-BENZ 404 TOURISMO
AUTOBUZI ESHTE NE GJENDJE SHUME TE MIRE ME DOKUMENTA TE RREGULLTA TE PAGUARA DERI NE JANAR2016 ME GOMA TE REJA ME AIR CONDITION
Ēmimi: 22-euro
Kategoria:Vetura Postuar nė:Jul 11, 2015
Peugeot 206 plus 1.4 diesel 12-2010
Peugeot 206
Pėrshkrim i sendit Peugeot 206 + plus Viti I prodhimit: 12-2010 Motori: 1.4 Dizell hdi Km: 69000km Me 4 dyer Klime Esp Abs Airbag Gjamat automatik Mbyllje qendrore etj Ne...
Ēmimi: 6400-euro
Kategoria:Vetura Postuar nė:Jul 07, 2015
Shes Golf 2 TDI-91
VW Golf2
Shes Golf 2 TDI me I te kuqe 57 kw, ngjyre te kalter te mbyllt, 4 dyer, 10 muaj regjistrim, shume i ruajtur si brenda edhe jashte, eshte TIP-TOP, me hargjime minimale (10 litra--180km),vaj nuk...
Ēmimi: 1900-euro
Kategoria:Vetura Postuar nė:May 04, 2015
Ford Fokus
Ford Focus
Shitet Ford Fokus 1.8 Dizel TDCI ,Viti ne fund te vitit 2002. Regjistrim deri ne fund te Majit 2015. I servisuar ,dhe ne gjendje shume te mire teknike. Nuk eshte ne hipoteke dhe mund te...
Ēmimi: 3000-euro
Kategoria:Vetura Postuar nė:Apr 12, 2015
2013 Volkswagen Passat TDI sel Premium pėr sale
VW Passat
2013 Volkswagen Passat TDI sel Premium pėr sale.if kontakt tė interesuar pėr mė shumė informacion dhe fotot.
Ēmimi: 4000-euro
Kategoria:Vetura Postuar nė:Apr 10, 2015
Shes veturen Skoda Superb 2.0
Skoda Superb
Shes Veturen e ardhur nga Zvicra - Skoda Superb 2008 model 2009 me te gjitha paisjet shtes , 2.0 , e doganuar dhe me regjistrim deri ne muajin qershor 2015, plus gomat e dimrit te reja me fellne...
Ēmimi: Me marveshje
Kategoria:Vetura Postuar nė:Apr 10, 2015
bmw 320d
BMW 320
Makinė ėshtė vjedhur! PĖR MĖ SHUMĖ INFORMACION THIRRJE VIJON shpėrblimet e pasura 00381637164222, VIN NUMERO WBADY31010E625162
Ēmimi: 4900-euro
Kategoria:Vetura Postuar nė:Jul 02, 2014
Polo 1.4 benzin 2000
VW Polo
Vetura eshte ne gjendje te rregullt....
Ēmimi: 1200-euro
Kategoria:Vetura Postuar nė:Jun 26, 2014
Shitet Citroen Saxo `99, 1.5 Diesel
Citroėn SAXO
Shitet Citroen Saxo 1.5 diesel shume ekonomik, Viti i prodhimit 1999, Kater dyer, me klime, Hidraulik, ABS, Mbyllje Qendrore, Dritare elektronike, Regjistrim deri ne Janar 2014, nė Gjendje tė...
Ēmimi: 2100-euro
Kategoria:Vetura Postuar nė:Jun 21, 2014
shitet vetura ne gjendje shum te mir nuk bej ndrrime regjistrim edhe 3 muaj gjama elektronik lkur
VW Golf2
shitet vetura ne gjendje shum te mir nuk bej ndrrime regjistrim edhe 3 muaj gjama elektronik lkur
Ēmimi: 2300-euro
Kategoria:Vetura Postuar nė:Jun 21, 2014
SHITET
VW Golf2
shitet vetura regjistrim edhe 3 muaj ne gjendje perfeck
Ēmimi: 2300-euro
Kategoria:Vetura Postuar nė:Jun 18, 2014
Fiat Punto 1.8 16v HGT
Fiat Punto
Fiati eshte FULL EXTRA , ka regjitrim edhe 10 muaj RKS, ka ABS , ESP , KLIMA , AIRBAG , brenda osht ilkur , karrikat i ka me nxemje , ejt. ka mundesi ndrrimi .
Ēmimi: 3500-euro
Kategoria:Vetura Postuar nė:Jun 18, 2014
Fiat Punto 1.8 16v HGT
Fiat Punto
Fiati eshte Full Extra , ka Abs ESP Klim , mbrenda osht ilkur , karrikat i ka me nxemjee , ka regjitrim edhe 10 muaj ne RKS. ka mundesi ndrrimi nese me konvenon .
Ēmimi: 3.5-euro
Kategoria:Vetura Postuar nė:Jun 17, 2014
Mercedes Benz 300SE
Mercedes-Benz S300
Vetura edhte ne Slloveni. Vetura edhte sikur e re. Numeri i telefonit ne Slloveni : 0038651348885
Ēmimi: 5800-euro
Kategoria:Vetura Postuar nė:Jun 08, 2014
shitje
VW Golf2
Shes Golf II Benzin 1987, Ngjyra e kaltert i ngjyrosur rishtas, por i pa komletuar, pjeset jane te gjitha, Ka felne alumini me goma te reja te perdorura vetem nje muaj Karriget e para Rekaro te...
Ēmimi: 700-euro
Kategoria:Vetura Postuar nė:Apr 28, 2014
Vetura eshte ne kushte teper te mira dhe shum e ruajtur,
BMW 316
Vetura eshte ne kushte teper te mira dhe shum e ruajtur,me tabela prej gjermanijes
Ēmimi: 1800-euro
Kategoria:Vetura Postuar nė:Apr 20, 2014
vetura ne gjendje te regull golf 1 cabriolet
VW Golf1
qmimi : me marveshje kont : 049485103
Ēmimi: Me marveshje
Kategoria:Vetura Postuar nė:Mar 22, 2014
Nje Veture Komode dhe e Pershtatshme
Toyota Corolla
Eshte nje veture e ruajture dhe shume komode, jashtezakonisht ekonomike, regjistrimi i vlefshem deri ne Korrik.
Ēmimi: 5000-euro
Kategoria:Vetura Postuar nė:Mar 17, 2014
fiat bravo 1.6
Fiat Bravo
shes fiAT bravo disel 1.9 jtd me klim elektronik gjomat pasqyret viti prodhimit 2000 afati rigjistrimit deri me 1 nentor 2014 osht ne gjendje te rregullt qe 1 vit u doganu ju mirpresim flm per...
Ēmimi: 2400-euro
Kategoria:Vetura Postuar nė:Mar 17, 2014
fiat bravo
Fiat Bravo
fiat bravo disel 1.9 viti prodhimit 2000 me arbeig elektronik afati rigjistrimit deri ntetor 2014 qmimi sipas marrveshjes numri kontaktit 044 575 458
Ēmimi: 2400-euro
Kategoria:Vetura Postuar nė:Mar 07, 2014
Shitet vetura
Renault Clio
Vetura eshte renault Clio 1.2 viti i prodhimit 2003 eshte ne gjendje shume te mire i ka te kryer Servisimin> akumullator te ri, rrypin e motorrit te ri, filterin e ajrit te ri, filterin e benzines...
Ēmimi: 2500-euro
Kategoria:Vetura Postuar nė:Mar 03, 2014
Vetura ne shitje
Renault Clio
Vetura eshte renault Clio 1.2 viti i prodhimit 2003 eshte ne gjendje shume te mire i ka te kryer Servisimin> akullumator te ri, rrypin e motorrit te ri, filterin e ajrit te ri, filterin e benzines...
Ēmimi: 2500-euro
Kategoria:Makina pune Postuar nė:Feb 09, 2014
vellezerit daja shesin mjete industriale
Eskavator jicibi
vellezerit daja shesin makineri industriale si pershembul makineri per prodhime detoni makineri per prodhime plastike makineri per prodhime asfalti eskavatore kamiona e kamioncia vetura fuoristrada...
Ēmimi: 17-euro
Kategoria:Vetura Postuar nė:Jan 31, 2014
VW TOURAN 2.0 TDI DSG AUTOMATIC 2004
VW Tauran
VW Touran 2004,2.0 TDI,DSG Automatic,ESP,103 KW,Tempomat,Klimė,Airbag,Karrikat me nxemje,Pasqyret elektronike,xhamat elektronik,Dritat Automatike,Xhamat mbrapa color,Senzor mbrapa,7 Ulėse,6...
Ēmimi: 9500-euro
Kategoria:Vetura Postuar nė:Jan 31, 2014
shes nje fuoristrade audiQ7 e vitit2007
Audi Q7
shes nje fuoristrade Q7 e vitit2007makina gjindet ne gjendje shume te mire si nga motori dhe karroceria nuk ka pasur dhe ndonje problem makina eshte full opshinal nuk i mungon as dhe nje gje eshte...
Ēmimi: 17-euro
Kategoria:Makina pune Postuar nė:Jan 09, 2014
Massey Ferguson 6270
Traktorė
Viti: 1999 Orari: 2000 Makinė ėshtė e vendosur nė Mbretėrinė e Bashkuar Ne jemi nė gjendje tė organizojmė ofrimit nė ēdo vend Ju mund tė pėrdorni nė 00447502349072 ne flasim anglisht dhe spanjisht
Ēmimi: 9500-euro
Kategoria:Makina pune Postuar nė:Jan 09, 2014
Caterpillar 428C
Eskavator
Viti: 1999 Orari: 4320 Makinė ėshtė e vendosur nė Mbretėrinė e Bashkuar Ne jemi nė gjendje tė organizojmė ofrimit nė ēdo vend Ju mund tė pėrdorni nė 00447502349072 ne flasim anglisht dhe spanjisht
Ēmimi: 7650-euro
Kategoria:Motora Postuar nė:Jan 08, 2014
Honda CBR 1000 RR 2005 bej ndrrim me Veture
Honda CBR 1000RR
Ndrrim me Veture
Ēmimi: 3900-euro
Kategoria:Vetura Postuar nė:Dec 31, 2013
audi a3 pa dogan
Audi A3
vetura e garantuar ne gjendje perefekte
Ēmimi: 1900-euro
Kategoria:Vetura Postuar nė:Dec 17, 2013
shitet ose bejm ndrrim
pasat pasat 91
passat i vitit te prodhimit 1991, regjistrim ka deri ne fund te muajit te katert , i klimatizuar, qmimi 1500 euro.. por edhe bejm ndrrim sipas marrveshjes numri kontaktues 044 397 - 163
Ēmimi: 1500-euro
Kategoria:Vetura Postuar nė:Dec 11, 2013
VW GOLF 7 TRENDLINE 1.6 TDI
VW GOLF 7
Viti Prodhimit: 2013 Me 1 vit Regjistrim 8 x GOMA 4Dimer / 4Vere 22 muaj Garancion
Ēmimi: 18800-euro
Kategoria:Vetura Postuar nė:Nov 14, 2013
Ne faqn e 1
Mini Cooper
osht ne qendje te rrequllt viti prodhimit 2010 ngjyra e kuqe 2 dyr
Ēmimi: 25000-euro
Kategoria:Vetura Postuar nė:Nov 14, 2013
mini cooper
Mini Cooper
Ne qendje te rregullt pa dogan viti prodhimit 2010 manual benzin
Ēmimi: 15000-euro
Kategoria:Vetura Postuar nė:Nov 11, 2013
shitet vetura Audi A 3
Audi A3
Vetura Audi A3 ne gjendje te shkelqyer, viti i prodhimit 1999, e regjistruar ne RKS, shitet urgjent, qmimi i diskutueshem... fotot jane nga interneti, vetura eshte me ngjyre dhe dukje te njejte
Ēmimi: 2800-euro
Kategoria:Autobus Postuar nė:Nov 03, 2013
SHES AUTOBUS SETRA 315 HD
Setra 315 HD
SHES AUTOBUS 53 VENDE, NE KENDIZIONE SHUM TE MIRA,PERMBAN 2 TV, CD/DVD,FRIGORIFER, 2 MIKROFONA,BAGNO,SEDILILE TE LEVIZSHME. KA 8 MARSHE MANUAL,RITARDER, WEBAST,AJER I KONDICIONUAR...
Ēmimi: 26000-euro
Kategoria:Autobus Postuar nė:Nov 03, 2013
SHES AUTOBUS SETRA 315 HD
Setra 315 HD
SHES AUTOBUS 53 VENDE, NE KENDIZIONE SHUM TE MIRA,PERMBAN 2 TV, CD/DVD,FRIGORIFER, 2 MIKROFONA,BAGNO,SEDILILE TE LEVIZSHME. KA 8 MARSHE MANUAL,RITARDER, WEBAST,AJER I KONDICIONUAR...
Ēmimi: 26000-euro
Kategoria:Vetura Postuar nė:Sep 18, 2013
Vito cdi 115 Hochdach Diesel
Mercedes-Benz vito
Shes ose bej ndrrim vetura Vitit 2008-2009, ka te kaluar 130 000 dhe eshte ne nje gjendje shum te mir. Vetura eshte nga Une e bler siq e Re dhe pasi boj Planifikim tjeter me Firmen time me duhet...
Ēmimi: 14000-euro
Kategoria:Vetura Postuar nė:Sep 10, 2013
kembej shtepi ne tirane
BMW X6
me makine
Ēmimi: 17000-euro
Kategoria:Vetura Postuar nė:Sep 10, 2013
Shitet BMW X-5
BMW X5
Shitet BMW X-5 viti i prodhimit 2008. Kilometra te kaluara 137 mije,eshte importuar nga Zvicrra. Vetura eshte pa dogan!
Ēmimi: 240000-euro
Kategoria:Vetura Postuar nė:Aug 29, 2013
BMW X5 3.0 D Viti 2005
BMW X5
Shes BMW X5,full,Xenon,Panorama,Memory,Karrigat me nxemje,Klimatronik,Senzora Parkingu- para dhe mbrapa-...
Ēmimi: 9999-euro
Kategoria:Vetura Postuar nė:Aug 29, 2013
ME NEVOITET URGJENT NJE TOYOTA CAMRY 2012 OSE 2013
Toyota camry
Me nevoitet urgjent nje TOYOTA CAMRY VIT PRODHIMI 2012 ose 2013 me cmim te volitshem per nje mikun tim me kontaktoni ne emailin tim bujar_p1@live.com
Ēmimi: Me marveshje
Kategoria:Vetura Postuar nė:Aug 18, 2013
BMW
BMW 325
Pėrshkrim i sendit: Shes Veturen te tipit BMW. Vetura eshte e paisur me: - frenim ABS -Klim -Muzik multi-player + stereo -felga -komodi i mbrenshem shum i mir
Ēmimi: 2200-euro
Kategoria:Vetura Postuar nė:Aug 18, 2013
BMW
BMW 325
Pėrshkrim i sendit: Shes Veturen te tipit BMW. Vetura eshte e paisur me: - frenim ABS -Klim -Muzik multi-player + stereo -felga -komodi i mbrenshem shum i mir
Ēmimi: 2200-euro
Kategoria:Vetura Postuar nė:Jul 26, 2013
Mercedes 200 dizel -88
Mercedes-Benz 210
Shes Mercedes 200 2.0 Dizel Viti Prodhimit 1988. Abs.Hidraulik, Ne Gjendje Te Rregullt Teknike, I ruajtur mir ,I regjistrum deri ne prill 2014 mundet te vini te shifni dot bindeni vet tel per...
Ēmimi: 2600-euro
Totali: 429   faqe 1 of 9    Kalo nė