Postimet e sponzoruara


BMW 320  €5,300

BMW 320 €5,300

Ajrit automatike me karakteristika t zgjeruara fener t ksenon vende t ndezur Kat ...
2012 Bmw X3  €3,500

2012 Bmw X3 €3,500

4 Airbag , Sedile me Pozicionim Manual , Fenere Halogjene , Drita Mjegulle ...
2010 Audi S5  €7,000

2010 Audi S5 €7,000

Audi Q5 2,0TDi S-LINElargësi 54 000 km2010Body SUV / OffroadKlasa Tax pasagjerëtlëvizur dyefekt ...

Reklama




Lajmet e fundit


Teknologjia e re nga Ford, evitimi i gropave rrugore (Video)

Kompania amerikane Ford sjell teknologjinë më të fundit për vetura, një teknologji që eviton gropat e rrugëve.Një teknologji që do të ishte shumë e nevojshme ......

Mercedes Amg GT S 2016 me defekt

Kompania për prodhimin e veturave Mercedes, ka njoftuar se modeli i vitit 2016 AMG GT S ka një defekt.Defekti qëndron në pjesën që lidh transmisionin ......

Tesla blen prapa veturën X EV

 19 orë më parë1Shkepje  Kompania e veturave Tesla është detyruar që ta blejë prapa veturën e vet pasi që pronari e kishte goditur gruan dhe veturat ......

Hyrje


Emri i përdoruesit:
Fjalëkalimi:

Keni harruar fjalëkalimin?