Kėrkim i avansuar | Kontakti
Aty ka 480 postime qė pėrputhen me kėrkimin tėnd!
Totali: 480   faqe 2 of 10    Kalo nė   
Kategoria:Makina pune Postuar nė:Oct 05, 2013
Caterpillar DP50
Forklift Caterpillar DP50
goma rrote tė forta, ndryshim anė, gjendje tė shkėlqyer
Ēmimi: Me marveshje
Kategoria:Makina pune Postuar nė:Oct 05, 2013
Caterpillar V60
Forklift Caterpillar V60
FLOW 35Q.L Motori i ri, frenat e reja, ri kushineta kolona, rishikuar
Ēmimi: 70000-euro
Kategoria:Makina pune Postuar nė:Oct 05, 2013
Venieri 7.63B
Wheel Loader Venieri 7.63B
974 orė, kovė front, goma 90%, sa tė reja
Ēmimi: Me marveshje
Kategoria:Makina pune Postuar nė:Oct 05, 2013
New Holland MH CITY
Eskavator New Holland MH CITY
Boom mbajtės i lakuar, dhe targė regjistrimi, ēekiē rrotullues dhe hidraulike, klima, valvola, thikė front, kllapa e pasme, 2 kova, kovė 50 CM re, kushti i shkėlqyer
Ēmimi: Me marveshje
Kategoria:Vetura Postuar nė:Oct 02, 2013
SHITET MERCEDES-BENZ E 220 CDI Avantgrade
Mercedes-Benz E220
MERCEDES-BENZ E 220 CDI Avantgrade, 2200 cc, 150 hp, 190000 klm., ngjyrė Gri metalizato, fenerė biXenon, nė gjėndje perfekte, naftė, Navigator i madh, sedilje lėkure e zezė, , kondicioner 2 zonal,...
Ēmimi: 8000-euro
Kategoria:Vetura Postuar nė:Oct 02, 2013
Toyota Rav4 2.2 D-CAT Executive
Toyota RAV-4
Toyota Rav4 2.2 D-CAT Executive, diesel, 4x4, kambio manuale 6 marsha, 177 CV, naftė, ngjyre Gri metalizato, viti 2007, 165000 km me liber sherbimesh. Full Optional, sensore dritash dhe shiu, Cruiz...
Ēmimi: 12500-euro
Kategoria:Vetura Postuar nė:Sep 30, 2013
CHAVERLET KALOS
Chevrolet Kalos
OKAZION Shes makinen Chaverlet Kalos te vitit 2004 1.4 Benzine me te gjitha taksat e paguara. cel.0692067319
Ēmimi: Me marveshje
Kategoria:Motora Postuar nė:Sep 30, 2013
yamaha
Yamaha
mororri esht 850 cc pothuaj se i ri.0682530238 stiri
Ēmimi: 2000-euro
Kategoria:Motora Postuar nė:Sep 29, 2013
dori
Aprilla sport
ne gjendje shum te mir.per me shum detaje mund te kontaktojm ne nr e tel 0693743077
Ēmimi: 2500-euro
Kategoria:Kamion Postuar nė:Sep 26, 2013
Shitet Maune MAN
MAN
Ne gjendje shume te mire. Koke 6m me rimorkio 8m. Motorri: seria 19-422,nafte Sazman me ritarder Per me teper informacione, kontakto: 0697426057
Ēmimi: 8.5-euro
Kategoria:Autobus Postuar nė:Sep 26, 2013
SHES AUTOBUS 53 VENDE
Setra Setra 315 hd
SHES AUTOBUS 53 VENDE, NE KENDIZIONE SHUM TE MIRA,PERMBAN 2 TV, CD/DVD,FRIGORIFER, 2 MIKROFONA,BAGNO,SEDILILE TE LEVIZSHME. KA 8 MARSHE MANUAL,RITARDER, WEBAST,AJER I KONDICIONUAR...
Ēmimi: 26000-euro
Kategoria:Autobus Postuar nė:Sep 22, 2013
SHES AUTOBUS SETRA 315 HD
Setra SETRA 315 HD
SHES AUTOBUS 53 VENDE, NE KENDIZIONE SHUM TE MIRA,PERMBAN 2 TV, CD/DVD,FRIGORIFER, 2 MIKROFONA,BAGNO,SEDILILE TE LEVIZSHME. KA 8 MARSHE MANUAL,RITARDER, WEBAST,AJER I KONDICIONUAR...
Ēmimi: 26000-euro
Kategoria:Autobus Postuar nė:Sep 22, 2013
SHES AUTOBUS SETRA 315 HD
Setra SETRA 315 HD
SHES AUTOBUS 53 VENDE, NE KENDIZIONE SHUM TE MIRA,PERMBAN 2 TV, CD/DVD,FRIGORIFER, 2 MIKROFONA,BAGNO,SEDILILE TE LEVIZSHME. KA 8 MARSHE MANUAL,RITARDER, WEBAST,AJER I KONDICIONUAR...
Ēmimi: 26000-euro
Kategoria:Autobus Postuar nė:Sep 22, 2013
SHES AUTOBUS SETRA 315 HD
Setra SETRA
SHES AUTOBUS 53 VENDE, NE KENDIZIONE SHUM TE MIRA,PERMBAN 2 TV, CD/DVD,FRIGORIFER, 2 MIKROFONA,BAGNO,SEDILILE TE LEVIZSHME. KA 8 MARSHE MANUAL,RITARDER, WEBAST,AJER I KONDICIONUAR...
Ēmimi: 26000-euro
Kategoria:Autopjes Postuar nė:Sep 15, 2013
karoceri ose rimorkio car
Te ndryshme rimorkio
nuk eshte makine mos u ngatroni eshte thjeshte karoceri ose rimorkio car per cdo pyetje ky eshte tel:0693519364
Ēmimi: 450-euro
Kategoria:Vetura Postuar nė:Sep 14, 2013
SHITET OSE NDERROHET
Mercedes-Benz CLK
Makina eshte ne gjendje shum te mire shitet ose nderrohet me makin familjare . per me shum info, na kotaktoni tel. 0695777199 ose Emaill. alkosakis@hotmail.com
Ēmimi: 12000-euro
Kategoria:Vetura Postuar nė:Sep 10, 2013
Mercedes Benz E220 Cdi Sport
Mercedes-Benz E220
Mercedes Benz E220 cdi ne gjendje shume te mire. vitprodhimi tetor 2001. 6 airbag. 223500 km. kambio automatike. brenda komplet meshin i zi. kasetofon audio cd origjinal i firmes Mercede Benz....
Ēmimi: 4600-euro
Kategoria:Autobus Postuar nė:Sep 09, 2013
Mersedes
Mersedes Benz Benz
20 vendsh me 100km arxhon 13L Ne gjendje te mire..Frenat I ka me ajer dhe alkol depresiv.
Ēmimi: 5000-euro
Kategoria:Vetura Postuar nė:Sep 09, 2013
Shitet Makina
Mercedes-Benz C220
Shitet Mercedes-Benz 220 CDI Klass. Viti i prodhimit 25 Dhjetor 2001. Airbag shoferi / pasagjeri. ABS, Kamio Automatike. Ēmimi i diskutueshem.
Ēmimi: 5500-euro
Kategoria:Vetura Postuar nė:Sep 08, 2013
opel astra 2003 sport 2300 euro
Opel Astra
Makina eshte ne gjendje perfekte.Gjithcka eshte sportive me impjant muzike ,DVD player ekran 10.1 ,kosh qe mban 6 disqe me 2 amplifikator pastrues zeri,2 vufer bass dhe 8 bokse.Ka disqe alumini...
Ēmimi: 2300-euro
Kategoria:Vetura Postuar nė:Sep 08, 2013
opel astra 2003 sport 2300 euro
Opel Astra
Makina eshte ne gjendje perfekte.Gjithcka eshte sportive me impjant muzike ,DVD player ekran 10.1 ,kosh qe mban 6 disqe me 2 amplifikator pastrues zeri,2 vufer bass dhe 8 bokse.Ka disqe alumini...
Ēmimi: 2300-euro
Kategoria:Vetura Postuar nė:Sep 07, 2013
Elbasan, shes makine karavan Volkswagen passat Viti 2002,full optional, 4.300 Euro
VW Passat
Shes makine karavan Volkswagen passat Viti 2002,full optional, 4.300 Euro Karburanti: Diezel Ngjyra.....: gri metalizato Kamjo......: manual Ftohja.....: Klima Fuqia KW..: 96 KM.........:...
Ēmimi: 4300-euro
Kategoria:Makina pune Postuar nė:Sep 06, 2013
pjesėve tė pėrdorura pėr ekskavatorėve Cat-O&k-Komatsu
Eskavator pjesėve tė pėrdorura pėr ekskava
pjesėve tė pėrdorura tė pėrdorura pėr tė gjitha llojet e ekskavatorėve Caterpillar-Fiat-Hitachi, Komatsu-O & K, New Holland, kabina pėrdorur motorėt e pėrdorura reducers Used Crawler...
Ēmimi: Me marveshje
Kategoria:Makina pune Postuar nė:Sep 06, 2013
Solmec 310 ESC industrie
Eskavator Solmec 310 ESC industrie
kabina hidraulike heqjen vertikale, thikė front, kllapa e pasme, sistemi i kthyeshėm, katėr-wheel drive, sistem automatik vajosje, sistemit magnet, rishikuar
Ēmimi: Me marveshje
Kategoria:Makina pune Postuar nė:Sep 06, 2013
Yanmar VIO45
Eskavator Yanmar VIO45
gjurmėt e gomės, 3700 orė, CAB, 2 kova me kusht tė shpejtė, tė shkėlqyera
Ēmimi: Me marveshje
Kategoria:Vetura Postuar nė:Sep 03, 2013
Mercedes Benz C320 CDI 4 Matic
Mercedes-Benz C320 CDI 4 MATIC
Paketė Avantgarde, 4x4 e zezė metalike, automatik tė transmisionit 7 Gtronic Ministri i Brendshėm dritė gri, gomat 90%, navigacion satelitor, alarmi satelitore bimėve iPhod, Makinė nė...
Ēmimi: 32000-euro
Kategoria:Makina pune Postuar nė:Sep 03, 2013
New Holland E215
Eskavator New Holland E215
bum mbajtės i lakuar, dhe rrotullues ēekan, shasi 90%, klima, valvola tė ndaluar, rishikuar www.officinamirra.com
Ēmimi: Me marveshje
Kategoria:Makina pune Postuar nė:Sep 03, 2013
Colmar 401 industrie
Eskavator Colmar 401 industrie
kabina hidraulike heqjen, goma tė forta, Blade front, krahun largpamės, katėr-wheel drive, shėrbim, garanci www.officinamirra.com
Ēmimi: Me marveshje
Kategoria:Makina pune Postuar nė:Sep 03, 2013
O&K MH6 INDUSTRIE
Eskavator O&K MH6 industrie
kabina hidraulike heqjen vertikale, thikė front, kllapa e pasme, katėr-wheel drive, ajrit rrotullues, goma tė forta rishikuara www.officinamirra.com
Ēmimi: 23000-euro
Kategoria:Makina pune Postuar nė:Sep 03, 2013
Fiat-Allis FL9
Track hamall Fiat-Allis FL9
kovė Rops, shasi 90%, kushte otime
Ēmimi: 7500-euro
Kategoria:Makina pune Postuar nė:Sep 03, 2013
Fiat-Allis FL4 M
T\'jera Fiat-Allis FL4 M
kovė Rops, shasi 90%, kushte otime
Ēmimi: Me marveshje
Kategoria:Makina pune Postuar nė:Sep 03, 2013
JCB 8060
Eskavator JCB 8060
bum mbajtės i lakuar, dhe rrotullues ēekan, gjurmėt e hekurit, kusht shkėlqyer www.officinamirra.com
Ēmimi: 15000-euro
Kategoria:Makina pune Postuar nė:Sep 03, 2013
New Holland E215
Eskavator New Holland E215
bum mbajtės i lakuar, dhe rrotullues ēekan, shasi 90%, klima, valvola tė ndaluar, rishikuar www.officinamirra.com
Ēmimi: Me marveshje
Kategoria:Makina pune Postuar nė:Sep 03, 2013
Mobile Crusher OM GIOVE
Eskavator OM GIOVE
Jaw polic 1100 mm x 750 hydr. rregullueshme hidraulike mbrojtjes jaws mbingarkesė hendeku i ri, hydr magnetike rrip. palosjen transportues Caterpillar motor tė ri, tė rishikuar www.officinamirra.com
Ēmimi: Me marveshje
Kategoria:Makina pune Postuar nė:Sep 03, 2013
Fiat-Hitachi FH220T-2
Eskavator Fiat-Hitachi FH220T-2
Bumi i trefishtė, i kthyeshėm impanto, 80% shasi, kovė, ri pompė hidraulike, rishikuar www.officinamirra.com
Ēmimi: 18000-euro
Kategoria:Makina pune Postuar nė:Sep 03, 2013
Caterpillar 312BL
Eskavator Caterpillar
Bumi i trefishtė, impanto ēekan, 80% shasi, kovė, gjendje tė shkėlqyer www.officinamirra.com
Ēmimi: 18000-euro
Kategoria:Vetura Postuar nė:Aug 29, 2013
Elbasan, shes makine BMW 320D Viti 2002, 2.0nafte 4.200 Euro
BMW 320
Elbasan, shes makine BMW 320D Viti 2002, 2.0nafte 4.200 Euro Karburanti: Diezel Ngjyra.....: blu e errėt Kamjo......: manual Ftohja.....: Klima Fuqia KW..: 110 KM.........: 182000 Shes BMW...
Ēmimi: 4200-euro
Kategoria:Motora Postuar nė:Aug 28, 2013
shes skuter leonardo
Scooter aprilia leonardo 150 cc
shes skuter aprilia leonardo 500 euro i diskutueshem gjendje e mir pune ngjyra e bardh .me teper info kontaktoni ne nr e tel 0694423734
Ēmimi: 500-euro
Kategoria:Motora Postuar nė:Aug 25, 2013
shitje
Suzuki Burgman
Motorri.Burgman 400 eshte shum i vecant.ngjyra bardhe e zi.me grup te ri te 2005.shitet 1000 euro.
Ēmimi: 1000-euro
Kategoria:Makina pune Postuar nė:Aug 17, 2013
Traktorė - New Holland T6050 RC
Traktorė New Holland T6050 RC
New Holland T6050 RC Traktorė 146-199 hp Regjistrimi viti 2009 Pėrgjithshėm klasa (1-5) 5 Front lodhet 99% Prodhimi Engine 149 hp Rear lodhet 99% Orė e pėrdorimit 851 h Lloji Traction 4WD...
Ēmimi: 3500-euro
Kategoria:Vetura Postuar nė:Aug 16, 2013
Shitet Nissan Patrol
Nissan Patrol
Shitet, NISSAN PATROL Patrol 4x4 , 2800 cc, 200000 klm., viti i qarkullimit 10/1998, ngjyrė blu e errėt, fenerė Xenon, nė gjėndje tė mirė motorike dhe xhenerike, naftė, radio-cd-mp3, sedilje...
Ēmimi: 4500-euro
Kategoria:Vetura Postuar nė:Aug 13, 2013
Mercedes A Class 160
Mercedes-Benz A160
Mercedes A Class 160, 1600cc, benzine, viti 2000, 120000km Ne gjendje shume te mire, 2000 euro AA416BN Shkoder 0692710764 0672813343
Ēmimi: 2000-euro
Kategoria:Kamion Postuar nė:Aug 13, 2013
shitet kamion nissan trade 100 vetshkarkues
Sonstige trade 100
shitet kamion nissan trade 100 vetshkarkues.me dogane te paguar me targa shqiptare.
Ēmimi: 5000-euro
Kategoria:Makina pune Postuar nė:Aug 13, 2013
shes ekskavator Bobcat i vitit 2003
Eskavator Bobcat
shes ekskavator Bobcat i vitit 2003 Bobcat me dogane te paguar.rampe per ngarkim e shkarkim + 2 bena + matrapik pleomatik.eshte ne gjendje shume te mire
Ēmimi: 13000-euro
Kategoria:Vetura Postuar nė:Aug 12, 2013
gjendje perfekte
Audi A3
Audi benzin gaz!! sicuracion per jashte shtetit,, te gjitha dokumentat ne rregull ... gati per perdorim,mos humbisni kohe 0698188905
Ēmimi: 3000-euro
Kategoria:Vetura Postuar nė:Aug 11, 2013
Fiat Bravo 1.9 Nafte
Fiat Bravo
Fiat Bravo Viti 2008 Dok te paguara deri ne korik 2014 1.9 Nafte , clima , xhama te erret origjinal , kroskot karboni origjinal, kompjuter bordi , disqe , sensor dritash , xenon ,100.000 km , ne...
Ēmimi: 6000-euro
Kategoria:Vetura Postuar nė:Aug 09, 2013
Shes nje makine Volvo S40
Volvo S40
Makina eshte ne gjendje te mire pune.Me dekumenta te regullta dhe te paguara deri ne Gusht 2014.Makina eshte ngjyre blu me 5 dyer.Makina nuk ka kondicioner.Cmimi i diskutueshem
Ēmimi: 1700-euro
Kategoria:Vetura Postuar nė:Aug 06, 2013
Shitet ose nderrohet
Ford Probe
Makine sportive me tek dere,ngjyre e zeze.Ne gjendje te mire fizike dhe xhenerike.Motor 2.5 benzine v6 24 vw me 167 hp. Xhama elektrike,CD player.Kycje elektronike .clima ac. Me dokumentat e...
Ēmimi: 2000-euro
Kategoria:Motora Postuar nė:Aug 03, 2013
kerkoj nji motorr per femra
Piaggio
motorri te jet ne gjendje te mir.ngjyra nk ka rendesi cmimi max mund te jet 500 mij lek ose 400 euro..te jete model scuter ose piaggo.ato qe mund ta ken 1 te tille te kontaktojn ne adresen time
Ēmimi: 400-euro
Kategoria:Vetura Postuar nė:Aug 03, 2013
Okazion
Opel Vectra
Makina eshte ne gjendje shume te mire.Me dokumente te paguara, E shes per arsye ekonomike. Aktualisht ndodhen ne garazh. Mos e humb rastin, kontakto tani...............
Ēmimi: 3000-euro
Totali: 480   faqe 2 of 10    Kalo nė