Kėrkim i avansuar | Kontakti
Aty ka 1011 postime qė pėrputhen me kėrkimin tėnd!
Totali: 1011   faqe 3 of 21    Kalo nė   
Kategoria:Vetura Postuar nė:Mar 22, 2010
Polo 1.9 dizel vitit 99 — Euro 5300
VW Polo
e servisuar
Ēmimi: 5300-euro
Kategoria:Vetura Postuar nė:Mar 22, 2010
Mercedes E220 cdi 2003
Mercedes-Benz C220
220 cdi e ruajtur mire dhe me paisje te plote
Ēmimi: 27000-euro
Kategoria:Vetura Postuar nė:Mar 22, 2010
BMW / 520 / 24V
BMW 520
BMW 520 / 24 V / 1991 G / PLIN / KLIMA / Felga alumin / Metalic e bardh / Dritare elektrike / ne gjendje te perkryer. BMW 520 / 24 V / 1991 G / PLIN URED / KLIMA URED / ALUMINSKI FELLNI / SIVA...
Ēmimi: Me marveshje
Kategoria:Vetura Postuar nė:Mar 22, 2010
Chevrolet MATIZ 0.8 2005 45.000km — Euro 4200
Chevrolet Matiz
Prodavam CHEVROLET MATIZ osnoven model. -0,8 kubici -2005god -45.000km, -bela boja -Registriran do mart 2009 Kolata ima celosna dokumentacija i fiskalni za sekoj servis Redovno...
Ēmimi: 4200-euro
Kategoria:Vetura Postuar nė:Mar 22, 2010
Seat Cordoba
Seat Cordoba
sead cordoba 1.6.klim .abs .airbag .felga si dhe paisje te plote . cmimi 3000 Euro
Ēmimi: 3000-euro
Kategoria:Vetura Postuar nė:Mar 22, 2010
BMW 330
BMW 330
BMW 330 cabrio felga alumini (4000E) DVD(3) bufera per muzik pojacall , sport me klime abs servo etj.
Ēmimi: 4000-euro
Kategoria:Vetura Postuar nė:Mar 22, 2010
Audi A4 6 Nderime te marshit TDI te kuqe
Audi A4
audi a4 quatro 1.9 TDI te kuqe , me 6 marshe si dhe paisje te plot .
Ēmimi: 15000-euro
Kategoria:Vetura Postuar nė:Mar 22, 2010
Prodavam CHEVROLET MATIZ osnoven model.
Chevrolet Matiz
-0,8 kubici -2005god -46.000km, -bela boja -Registriran do mart 2009 Kolata ima celosna dokumentacija i fiskalni za sekoj servis Redovno servisirana vo Auto-Cem so original chevrolet...
Ēmimi: 3999-euro
Kategoria:Vetura Postuar nė:Mar 22, 2010
AUDI A6-2.6 Paisje te plot Automatik
Audi A6
Ne gjendje te rregullt me paisje te plote, mundet edhe nderim me ndonje vetur me te vogel
Ēmimi: 5000-euro
Kategoria:Vetura Postuar nė:Mar 22, 2010
BMW 316i — Euro 9900
BMW 316
1.6 ( 110 ks ) , 2x airbag , klimatronik , dritare elektrike , tempomat.
Ēmimi: 9900-euro
Kategoria:Vetura Postuar nė:Mar 22, 2010
golf 3 1.9 tdi
VW Golf3
shes golf3 1.9 tdi me targa te tetoves posedon dokumentacion te rgullt ka 5 vite qe e kemi pru nga gjermania vetura posedon felga radio cd te gjiht xhamat elektronik mbyllja e dyrve me central
Ēmimi: 5300-euro
Kategoria:Vetura Postuar nė:Mar 22, 2010
Audi A4 1.9 TDI 110KS 2003
Audi A4
Voziloto e uvezeno od Germanija vo 2006 godina i registrirana do 03.11.2009 godina Oprema: - dvozonski klima ured - greachi na sedishta - servo hidraulik volan - ABS,ESP, Traction Control -...
Ēmimi: 17000-euro
Kategoria:Vetura Postuar nė:Mar 30, 2010
Mercedes 124 300 Diesel Turbo
Mercedes-Benz 300
Mercedes-Benz 124 300 Turbo Diesel. automatik, 271400km, 1993g, 108 kW (147 ks), ABS, Centralna brava, Sunroof(Shiber) elektricno , elektronski retrovizori, elektronski stakli, CD Mp3 Player, pirva...
Ēmimi: 8500-euro
Kategoria:Vetura Postuar nė:Mar 30, 2010
ford escort gaf 1.3
Ford Escort
Ne gjendje shum te mir dhe i ruajtur
Ēmimi: 2000-euro
Kategoria:Vetura Postuar nė:Mar 30, 2010
BMW 525 tds
BMW 525
2.5 tds , airbag , klimatronik , dritare elektrike
Ēmimi: 11500-euro
Kategoria:Vetura Postuar nė:Mar 30, 2010
MINI COOPER( COOPER S PAKET)
Mini Cooper
1.6 (120 ks) vitit 2003, klim , 4x4 airbag , cd radio , navigacion , lekur , dritare elektronike .
Ēmimi: 14500-euro
Kategoria:Vetura Postuar nė:Mar 30, 2010
MARUTI SUZUKI 1991
Suzuki Maruti
suzuki maruti I ruajtur mire Me 4 goma te reja registruar deri 05.06.2009 Ndodhem ne tetove Ne afersi te restorantit saga me cmim 1550 euro fiks Mundet ndrim me Golf 1 Ose opel kadet 13...
Ēmimi: 1550-euro
Kategoria:Vetura Postuar nė:Mar 30, 2010
shkoda octavia 1.9 sdi
Skoda Octavia
skoda octavia 1.9 sdi disel Mund ta shihni poqese deshironi , mund edhe me nderim sipas mareveshtjes Me para ne dore 8000 Euro Per informata me shum ne telefon 071-363-907 071-363-904
Ēmimi: 8000-euro
Kategoria:Vetura Postuar nė:Mar 30, 2010
ford orion — Euro 3000
Ford Orion
Ford Orion 1.6 kubika 16 V 1993godina registrirana do 2009 soncev krov elektricni stakla elektricni retrovizori radioPioneer so CD. EXTRA - moze i zamena za poveke informaci javete mi se...
Ēmimi: 3000-euro
Kategoria:Vetura Postuar nė:Mar 30, 2010
Opel Astra 1,7 dizel karavan
Opel Astra
Shes Opel Astra karavan 1,7 dizel Eshte ngjyra e pare dhe ka motor te mrekullueshem Mundet edhe nderrim me ndonje vetur te thyer
Ēmimi: 2850-euro
Kategoria:Vetura Postuar nė:Mar 30, 2010
opel kadett gsi 2.0 16v doch maqine
Opel Kadett
Shes Opel Kadet GSI ne gjendje te rregullt, e lyer , uleset me lekure, Me kilometrazhe digjitale,E rregulluar per Gara dhe cmimi eshte sipar mareveshtjes sepse eshte vetem per ata te cilet kan qef...
Ēmimi: Me marveshje
Kategoria:Vetura Postuar nė:Mar 30, 2010
BMW 316 Benzin
BMW 316
Me 3 dyer registrim per gjith vitin
Ēmimi: 2600-euro
Kategoria:Vetura Postuar nė:Mar 30, 2010
Urgjentisht shes Mercedes 190D
Mercedes-Benz 190
Mercedes i 1994 , i bardhe, Automatik, me Kozhe, ABS, Shiber, Servo, Felga Alumini, I ulet, MP3, 5200 Euro ->> Pa nderrim <<--
Ēmimi: 5200-euro
Kategoria:Vetura Postuar nė:Mar 30, 2010
Fiat punto 1.1 1998
Fiat Punto
Fiat punto 1.1 s 1998 (Me gome rezerv., goma te reja si dhe felga ).....e servisume me disqe te reja,gurtne, amortizer te rij...Me muzik(mp3 raidion) dhe e registrume deri me 07/2009 Ekstra e...
Ēmimi: 3500-euro
Kategoria:Vetura Postuar nė:Mar 30, 2010
Furgon mercedes 207
Furgon Mercedes 240
Shes Furgon Mercedes per udhetar i reg deri me:25-050-2009 ne gjendje te rregullt
Ēmimi: 3650-euro
Kategoria:Vetura Postuar nė:Oct 10, 2010
Prodavam BMW
BMW 318
Se prodava BMW 318i benzin so stranski tablici.kolata e vo odlicna sostojba.cena 1100 euro
Ēmimi: 1100-euro
Kategoria:Vetura Postuar nė:Mar 24, 2010
Prodavam Volkswagen vento 1.9 TDI Klimatronik — Euro 7000
VW Vento
Volkswagen vento 1.9 TDI Klimatronik so full oprema:ABS Airbag Shiber alu felne Remus dupli kako od salon.
Ēmimi: 7000-euro
Kategoria:Vetura Postuar nė:Mar 24, 2010
seat ibiza 1.9 sdi
Seat Ibiza
Vetura eshte gjithqka ne rregull , per me shum i keni fotot dhe poashtu mund te me kontaktoni edhe permes numrit te telefonit
Ēmimi: 6100-euro
Kategoria:Vetura Postuar nė:Mar 24, 2010
Golf i sjelle nga jasht pa dogane
VW Golf3
Golf VR6, me felga , uleset me lekur poashtu edhe pak i maskuar , i sjelle nga jasht dhe ende pa doganuar .
Ēmimi: 2500-euro
Kategoria:Vetura Postuar nė:Mar 26, 2010
fort tranzit dizel
Ford Transit
fort tranzit dizel 8+1 1994 god registrirano hitno
Ēmimi: 5500-euro
Kategoria:Vetura Postuar nė:Mar 26, 2010
Citroen Berlingo 1.4 so atestiran plin 2005godina
Citroėn Berlingo
Voziloto e so atestiran (lovato eazy fast) plinski ured (montiran pred 2 meseci i e so 22meseci garancija ), alarm so centralna brava i dalecinsko zaklucuvanje, stranicna klizacka vrata, klima...
Ēmimi: 7800-euro
Kategoria:Vetura Postuar nė:Mar 26, 2010
OPEL VECTRA 2.0 DTI 2000 god.
Opel Vectra
Prodavam Opel Vectra 2.0 DTI. Godina 2000. Registrirana do 11.2009. Bela boja - redizajn Oprema: - El. Prozori Servo, ABS, AIRBAG x 4 Fabricko Radio Tempomat Paten Kompjuter Centralna...
Ēmimi: 6399-euro
Kategoria:Vetura Postuar nė:Mar 26, 2010
Mitsubishi Colt 1,5 16V, 2007 godina
Mitsubishi Colt
Mitsubishi Colt 1500cm3 so 4/5 vrati, 110 KS, tiptronik avtomatski menjac, kupen Dekemvri 2007 godina, pominati 8000 km, so klima + oprema, boja temnosiva metalik, prv gazda. Goran 075/700 505
Ēmimi: 9000-euro
Kategoria:Vetura Postuar nė:Mar 26, 2010
bmw 525 tds moze i zamena za pomalo podadeno
BMW 525
kolata e so ful oprema reg.cela godina ..
Ēmimi: 6200-euro
Kategoria:Vetura Postuar nė:Mar 26, 2010
VW Polo Classic , HITNO SE PRODAVA
VW Polo
Kolata e vo super sostojba ima crvena boja 1,9 SDI motor pominati 100.000 km , novi gumi , radio cd , aluminiumski bandasi .Potrosuvacka na nafta -- 0 % registrirana do april 2009 Kolata e za...
Ēmimi: 4400-euro
Kategoria:Vetura Postuar nė:Mar 30, 2010
VW Pasat 1.9 TDI 115ks, 2000 god, FULL oprema
VW Passat
Prodavam VW Passat 1,9 TDI 115ks, 2000 god, Highline oprema, tDI crveni, klimatronic, air bags, 4 el. stakla, bord computer, greaci na sedista, abs, srs, el.retrovizori, velur sedista so podesuvane...
Ēmimi: 10300-euro
Kategoria:Vetura Postuar nė:Mar 30, 2010
audi a4 1.9tdi full oprema 2002 130ks top model moze zamena
Audi A4
audi a4 1.9tdi full oprema 2002 130ks top model so full oprema klimatronik audi koncert cd 16ki felni kupena od salon vo mk ekstra sostojba reg cela godina moze zamena
Ēmimi: Me marveshje
Kategoria:Vetura Postuar nė:Mar 30, 2010
opel omega sedan 2.0i''FOOL+PLIN -- HITNO
Opel Omega
Prodavam OPEL OMEGA sedan proizvedena 92\93g.so motor 2.0i 85 kw ili 115 ks.benzinec so ATESTIRAN plinski ured 63 litarska boca''LANDI RENZO''kolata poseduva od oprema:--KLIMA,-ABS,-BORD...
Ēmimi: 4100-euro
Kategoria:Vetura Postuar nė:Mar 30, 2010
DAEWOO TICO SL
Daewoo Tico
Vo odlicna sostojba, 1999 godina, prva registracija 2000 godina, 5 brzini, registrirano, netaksirano.
Ēmimi: Me marveshje
Kategoria:Vetura Postuar nė:Mar 27, 2010
Citroen Xsara 2.0 VTS EXTRA POPUST
Citroėn Xsara
Citroen Xsara 2.0 VTS so 170ks. proizvedena 99god. so ful oprema. klima, koza, elektrika na prozori i retrovizori, centralna brava, soncev krov, al. felni. registrirana do fevruari 2009. odlicna...
Ēmimi: 6500-euro
Kategoria:Vetura Postuar nė:Mar 27, 2010
AUDI 80 B4 1.9 TD KLIMATRONIK
Audi 80
Prodavam Audi B4 1.9 td proiz.1992 god so KLIMATRONIK, al. felni, srebreno metalik, so novi gumi, centralna brava, el. prozori, el. retrovizori..........SUPER SOSTOJBA..........
Ēmimi: 4499-euro
Kategoria:Vetura Postuar nė:Mar 27, 2010
CITROEN JAMPER 1.9 TD PATNICKO 8 + 1
Citroėn Jumper
Prodavam Citroen jamper 1.9 TD patnicko 8+1 proiz. 1994 g. registrirana do 06.2009g, so ZELEN KARTON!!!!!!!!!! srebrena metalik, centralna brava... kombeto e vo super sostojba........ model na...
Ēmimi: 6499-euro
Kategoria:Vetura Postuar nė:Mar 27, 2010
CITROEN AX 1.4D
Citroėn AX 1.4D
Prodavam Citroen AX 1.4 dizel 1991 god. bela boja so 5 vrati, vo odlicna sostojba, mnogu socuvana....... KOLATA NE E UVEZUVANA .....MALA POTROSUVACKA 4L NA 100km
Ēmimi: 1888-euro
Kategoria:Vetura Postuar nė:Mar 27, 2010
SHEVROLET SPARK--- MOZE ZAMENA
Chevrolet Spark
PRODAVAM SPARK 2006/07g SO POMINATI SAMO 17.000km SO AERBEG,ABS,CD RADIO ,VO ODLICNA SOSTOJBA NEEE TAKSI VOZENO . --isklucivo zamena so doplata vasa.\ -za kes4400e,za zamena druga cena
Ēmimi: 4400-euro
Kategoria:Vetura Postuar nė:Mar 27, 2010
DAEWOO NUBIRA 1.6-16V----zamena
Daewoo Nubira
PRODAVAM DAEWO NUBIRA 1.6 16V 77KV 2000g -SERVO -ABS -ELEKTRIKA NA PROZORI I RETROVIZORI -GREACI NA SEDISTA -CENTRALNA BRAVA SO DAJLINSKO -KLIMA -MOTOR ODLICEN SO 158.000KM -NOVI GUMI...
Ēmimi: 4500-euro
Kategoria:Vetura Postuar nė:Mar 27, 2010
hyundai Accent
Hyundai Accent
prodavam hyundai accent 1.4 so 100 kojnski sili proizvedeno januari 2008 za americki pazar so ful oprema abs,esp,protiv prolizguvacki sistem tonirani stakla 4 airbeg i 8 vozdusni zavesi elektrika...
Ēmimi: Me marveshje
Kategoria:Vetura Postuar nė:Mar 27, 2010
MINI COOPER
Mini Cooper
116ks, 2003god., el. stakla, el. retrovizori, DVD, xenon svetla, 4 x AIRBAG, alarm, retro light kit, 17'' bandazi, novi gumi YOKOHAMA PARADA 215/40/17..... **registriran do avgust 2009god.**...
Ēmimi: 13000-euro
Kategoria:Vetura Postuar nė:Oct 14, 2010
AUDI A6 1.9TDI 2001 top model ekstra cena moze zamena
Audi A6
AUDI A6 1.9TDI 2001 god so ekstra oprema dvozonska klima elektrika na sedista roletni na struja alu 16KI felni bord kompjuter belo osvetluvanje na instrument tabla audi simfony ozvucuvanje...
Ēmimi: Me marveshje
Kategoria:Vetura Postuar nė:Mar 27, 2010
mazda 6 2.0 didt dizel 140ks 2004god navigacija moze zamena
Mazda 6 2.0
mazda 6 2.0 didt dizel 140ks 2004god so najvrvnata oprema dvd navigacija bose ozvucuvanje greaci vo sedista ksenon top model moze zamena
Ēmimi: Me marveshje
Kategoria:Vetura Postuar nė:Mar 27, 2010
PEZO 206 1.4 HDI , 2002 , FUL OPREMA, KLIMA, KAKO NOVO
Peugeot 206
PEZO 206 HDI 1,4 , SEPTEMVRI 2002 GOD, NEUVEZUVANA, SO FUL OPREMA, KLIMA, SERVO, ELEKTRIKA NA PROZORI, MAGLENKI, KOZEN VOLAN, AERBEG,CENTRALNO ZAKLUCUVANJE, PARKING SENZORI NA ZADEN BRANIK...
Ēmimi: 6700-euro
Totali: 1011   faqe 3 of 21    Kalo nė