Postimet e sponzoruara


Traktor -1  €13,000

Traktor -1 €13,000

Trakori eshte ne gjendje shum te mir pune prodhim gjerman eshte perdorur vetem ...
Mercedes-Benz E270  €6,400

Mercedes-Benz E270 €6,400

Makina eshte e ardhur nga gjermania.Me dogane te paguar.Ne gjendje te shkelqyer motorike ...
2012 Bmw X3  €3,500

2012 Bmw X3 €3,500

4 Airbag , Sedile me Pozicionim Manual , Fenere Halogjene , Drita Mjegulle ...
2004 Bmw 730  €0

2004 Bmw 730 €0

>Avto Plac Enbu
1999 Bmw 316  €2,000

1999 Bmw 316 €2,000


2014 Mini One  €12,000

2014 Mini One €12,000Reklama
Lajmet e fundit


E çuditshme: Ford Mustang GT që do të lansohet vitin e ardhshëm, shihet i parkuar në një rrugë! (Foto)

Modeli që ishte paraparë të lansohej gjatë vitit që vjen në Detroit Auto Show, është gjetur e pakuar në një rrugë. Në bazë të imazheve të ......

Alfa Romeo sjell modelin me pamje shumë të veçantë (Foto)

Kompania Alfa Romeo është e njehur për modele të veçante, prej Spideri deri te Brera, mirëpo këto kanë pamje që ngjajnë me makinat e zakonshme.Modeli ......

Vetura e punuar tërësisht nga titaniumi, ka një çmim mjaftë të lartë

       Kompanitë italiane dhe kineze, kanë bashkuar forcat për të sjellë ‘ikonën’ që është e punuar tërësisht nga titaniumi.Icona Vulcano Titanium është punuar me dorë ......

Hyrje


Emri i përdoruesit:
Fjalëkalimi:

Keni harruar fjalëkalimin?