Kėrkim i avansuar | Kontakti
Aty ka 2146 postime qė pėrputhen me kėrkimin tėnd!
Totali: 2146   faqe 34 of 43    Kalo nė   
Kategoria:Vetura Postuar nė:Mar 13, 2012
mersedes benz
Mercedes-Benz E200
0694282080
Ēmimi: 5500-euro
Kategoria:Vetura Postuar nė:Mar 14, 2012
shes bmw tds 2.5 ne gjendje te mir
BMW 325
shes BMW tds 2.5 dizel edhe asht shum ne gjendje te mir ne tabela RKS po regjistrimi i ka skadu qe 5 dit
Ēmimi: 2900-euro
Kategoria:Motora Postuar nė:Mar 15, 2012
Scooter 50cc Gilera runner sp 2010
Gilera sp
0696448652 Esht motor shum i bukur ska ktu ne shqiperi si ku scooter esht vetem nje telefononi shpejt me letra e kam me te githa direkte tek noteri edhe mbarojm pun
Ēmimi: 600-euro
Kategoria:Makina pune Postuar nė:Mar 16, 2012
KARAKTERISTIKA
ATLAS COPCO LME 500C
NE GJENDJE TE MIRE PUNE
Ēmimi: 30000-euro
Kategoria:Motora Postuar nė:Mar 19, 2012
Motor SPORT PRO APRILIA
Aprilla
Shitet motorri sport pro aprilia viti i prodhimit 1995
Ēmimi: 1400-euro
Kategoria:Vetura Postuar nė:Mar 19, 2012
Opel Astra 1.7
Opel Astra
Opel Astra 1.7 Turbo Dizel Intercooler viti 1994 , Motori Japonez ika 5 dyer , i regjistruar deri me Shtator te 2012
Ēmimi: 2000-euro
Kategoria:Kamion Postuar nė:Mar 20, 2012
shese kamjon
Sonstige 18 27
kamjon mercedes benz. 1827 viti 1992 me karroceri 6 metra dhe me vinc fassi,8 ton me gjatsi,16,metra shitet 30000 euro i diskutushem ose nderrohet me 4 akse kundrejt vleres me marrveshje
Ēmimi: 30000-euro
Kategoria:Kamion Postuar nė:Mar 22, 2012
mercedes benc 809
mercedes benc 809
shes kamion karrotrec me vinc me kavo terheqes gjithashtu i pajisur edhe me terheqes hidraulik per mjet te dyte
Ēmimi: 22000-euro
Kategoria:Kamion Postuar nė:Mar 22, 2012
volvo 2002 fm12 veteshkarkuse 4 akse
MAN fm12
per shitje kamion veteshkarkues me 4 akse volvo fm12 modeli i ri me dogane te paguar dhe letrat gati. CMIMI.. 33000 EURO... per me shume informacion kontaktoni ne tel 0692448185.flm
Ēmimi: 33000-euro
Kategoria:Vetura Postuar nė:Mar 23, 2012
BMW
BMW 120
BMW
Ēmimi: 35555-euro
Kategoria:Autopjes Postuar nė:Apr 03, 2012
fiat stilo
Goma/Disqe
Felga "16" per fiat komplet me goma te markes MISCHELIN 205/16/45 TEL:+38 970 789 370
Ēmimi: 350-euro
Kategoria:Kamion Postuar nė:Apr 05, 2012
IVECO MAXI
IVECO
IVECO MAXI / 2001 god./ 35c 13 / 2.8 / 92kw informacion: +38970207336
Ēmimi: 5500-euro
Kategoria:Kamion Postuar nė:Apr 05, 2012
IVECO MAXI
IVECO
IVECO MAXI / 2001 god./ 35c 13 / 2.8 / 92kw
Ēmimi: 5500-euro
Kategoria:Vetura Postuar nė:Apr 07, 2012
alfa romeo
Alfa Romeo 145
ne gjendje sh te mir pune,e sapo ardhur nga jasht dhe e sapo targuar me taksa te paguara deri ne mars te 2013
Ēmimi: 1900-euro
Kategoria:Vetura Postuar nė:Apr 12, 2012
okazion mercedes c220 ne gjendje perfekte
Mercedes-Benz C220
shitet nje veture mercedes bens c220 nafte me portobagazh ne gjendje shume te mire full optional,disqe alumini xhama elektrike mbyllje qendrore sedilje lekure etj dogane e paguar dhe e targuar
Ēmimi: 4500-euro
Kategoria:Vetura Postuar nė:Apr 16, 2012
1990 Mercedes-Benz D300
Mercedes-Benz 300
Mercedes-Benz 300 , viti i prodhimit 1990.Ne gjendje shume te mire pa asnje demtim.Sedilje me ngrohje.Dogana e paguar.Cmimi i diskutueshem.
Ēmimi: 1900-euro
Kategoria:Vetura Postuar nė:Apr 20, 2012
a8, s-line ,4.2 V8, 246kW
Audi A8
full
Ēmimi: 14000-euro
Kategoria:Vetura Postuar nė:Apr 22, 2012
Tirane, shes makine Renault Megane
Renault Megane
Shes Renault Megane coupe (me dokumenta te rregullta,targa TR, siguracion i paguar deri ne nentor 2012) Cmimi 1700 euro Cel: +355682004993
Ēmimi: 1700-euro
Kategoria:Makina pune Postuar nė:Apr 23, 2012
Utovarac utovarivac utovarna tovarac bager -zamena-
Eskavator
Utovarna lopata 'TROJAN 2000' 3kub korpa so istranuvanje za cistenje sneg ili utovar na strana moza zamena za -kola-jeep-motor-kamion. Q/C 3 1/2 YARD G.P. BUCKET EROPS, HEAT, Q/C 3 ,...
Ēmimi: 20000-euro
Kategoria:Vetura Postuar nė:Apr 23, 2012
bmw
BMW 320
bmw 320 d ne gjendje shum te mire motorrike gjenerike dhe elektrike asp klima automatike me disqe 17 me goma te reja xhama elektrike kasetofon cd sapo ka ardh nga italia me dogane te paguar gati...
Ēmimi: 7000-euro
Kategoria:Makina pune Postuar nė:May 02, 2012
DEUTZ
Traktorė
TRAKTOR BUQESOR , GJATESIA 4.210 M , GJERESIA 2.320M , PESHA 6500 KG. LENDA DJEGSE - NAFTE , CILINDRI 5616 CC .
Ēmimi: 12000-euro
Kategoria:Makina pune Postuar nė:May 06, 2012
JCB 3 CX Sitemaster 1999
Eskavator
JCB 3 CX Sitemaster 1999 4700h, Perkins 64 kW, 7,5 t, 40 %; 18.4-26 4 en 1, AC.
Ēmimi: 16000-euro
Kategoria:Vetura Postuar nė:May 06, 2012
VW Passat 2.0 TDI Highline PDF DSG
VW Passat
VW Passat 2.0 TDI Highline PDF DSG , Sipas intereses: angelinocruz@hotmail.com
Ēmimi: 6300-euro
Kategoria:Vetura Postuar nė:May 10, 2012
SHitete Passati 1.9 TD(i) viti pro...1999
VW Passat
Vetura eshte e ardhur nga zvisra qe 2 muj eshte i Regjistruar ne kosov ne gjendje te rregullt. vetura eshte ne gjendje shum te mir.
Ēmimi: 6900-euro
Kategoria:Vetura Postuar nė:May 21, 2012
shes makine
Chrysler Voyager
voyager viti 1995 ngjyra blu
Ēmimi: 2500-euro
Kategoria:Vetura Postuar nė:May 23, 2012
OPEL VECTRA
Opel Vectra
MAKINA NE GJENDJE SHUME TE MIR MOTORRIKE DHE XHENERIKE,E SAPO ARDHUR NGA GJERMANIA,MOMENTALISHT GJENDET NE TIRAN
Ēmimi: 3700-euro
Kategoria:Vetura Postuar nė:May 23, 2012
MERCEDEZ BENZ
Mercedes-Benz E270
MAKINA NE GJENDJE SHUM TE MIRE MOTORRIKE DHE XHENERIKE,,MOMENTALISHT GJENDET NE TIRAN ...ME LETRA GJERMANE
Ēmimi: 5000-euro
Kategoria:Vetura Postuar nė:May 23, 2012
VW T4
VW T4
VW TRANSPORTER T4 1.9 TD Karike 8+1 viti i prodhimit 22.10.1996 Me regjistrim deri 29.10.2012 Nr.tel 070-525-146
Ēmimi: 4900-euro
Kategoria:Vetura Postuar nė:Jun 02, 2012
armand tiran
Mercedes-Benz E270
"MAKINA NE GJENDJE SHUME TE MIRE XHENERIKE DHE MOTORRIKE,ME LETRA GJERMANE,AKTUALISHT NDODHET NE GJERMAN"
Ēmimi: 5000-euro
Kategoria:Vetura Postuar nė:Jun 02, 2012
Vw Touran
VW Tauran
touran1.9 tdi 12.10.2005 e sjellur nga zvicra me 7 ulse 072592492 tabela te zvicres
Ēmimi: Me marveshje
Kategoria:Kamion Postuar nė:Jun 05, 2012
URAL 4320 6x6
Ural
Shes Kamion Ural 4320 6x6 ESHTE NE GJENDJE SHUME TE MIRE PUNE, KARROCERI E GJATE 4.70x2.40. 3 DIFERENCIALE. Ēmimi 15000 euro telefononi ne:069 33 74 584
Ēmimi: 15000-euro
Kategoria:Vetura Postuar nė:Jun 07, 2012
BENZ 250 D PORTOBAGASH
Mercedes-Benz 250
MAKINA SHITET PER ARSYE FAMILJAE
Ēmimi: 2800-euro
Kategoria:Vetura Postuar nė:Jun 07, 2012
BENZ 250 D PORTOBAGASH
Mercedes-Benz 250
MAKINA ESHTE NE GJENDJE TE MIRE MOTORIKE DHE XHENERIKE
Ēmimi: 2800-euro
Kategoria:Kamion Postuar nė:Jun 08, 2012
telefon00386 41 706836
MAN
mercedes 4140kiper,l.2000,8x4,mulda kason16cm3,klima,prodam za 27.000€.tel.00386 41/706836 Fadil
Ēmimi: 25000-euro
Kategoria:Vetura Postuar nė:Jun 10, 2012
Oper Corsa 1.0 Benzin 1998
Opel Corsa
-Air Bag -Servo -Radio Kasette - Ne Gjendje Te Rregullt
Ēmimi: 2300-euro
Kategoria:Vetura Postuar nė:Jun 11, 2012
Mercedes E clas 220 CDI 2004, 6800 Euro
Mercedes-Benz E220
mercedes avangard, 220 cdi, viti 2004, full optional., ksenon, navigator, dvd, sedile lekure, timon anglez, dokumenta angleze. me gjendje te shkelqyer motorrike dhe xhenerike. cmimi 6500 Euro...
Ēmimi: 6500-euro
Kategoria:Vetura Postuar nė:Jun 17, 2012
Golf 4 1.9TDI
VW Golf4
Golf 4 1.9 TDI, full ekstra, urgjentisht pėr shitje, makinė ka njė shumė tė pajisjeve. Makinė ėshtė e regjistruar nė Kosovė (RKS), njėjtė ėshtė regjistruar nė Serbi. Regjistrimi ėshtė i vlefshėm...
Ēmimi: 4800-euro
Kategoria:Vetura Postuar nė:Jun 19, 2012
Jeep Liberty 4x4 / 3.7 V6 / 2007 - Prodhim Amerikan
Jeep Cherokee
Karburanti: Hibrid Ngjyra.....: e kuqe Kamjo......: automatik Ftohja.....: Klima KM.........: 100000 Jeep Liberty ,Prodhim amerikan i 2007 4x4 motorr 3.7 v6. Benzine dhe Gaz. kamjo...
Ēmimi: 12000-euro
Kategoria:Vetura Postuar nė:Jun 20, 2012
BMW 324d
BMW 324
Makine BMW ne gjendje motorrike shume te mire.Me dokumenta shqipetare.Me siguracion te paguar.Pa taxa te paguara per kete vit.
Ēmimi: 550-euro
Kategoria:Vetura Postuar nė:Jul 12, 2012
djali i gashit
Mercedes-Benz E270
makina asht shume e paster sikur ka dal nga fabrika
Ēmimi: 6000-euro
Kategoria:Vetura Postuar nė:Jul 17, 2012
Mercedes Vaneo 1.7 CDI
Mercedes-Benz Vaneo
vetura eshte prefekt tash eshte e regjistruar ka mundesi per ndrim
Ēmimi: Me marveshje
Kategoria:Vetura Postuar nė:Jul 19, 2012
Land Rover FreeLander TD4
Land Rover Freelander
Land Rover FreeLander TD4 viti i prodhimit 2003, ne rruge per her te pare eshte leshuar ne vitin 2004 full extra me te gjitha sendet, Klime, AirBag, Centrall, Karrika me nxemje ,Gjamat Elektronik...
Ēmimi: 7500-euro
Kategoria:Motora Postuar nė:Jul 29, 2012
shes motorr
Suzuki sv 650
Ngjyra.....: e zeze KM.........: 28000 Shes motorr. link: https://plus.google.com/107458489600098415293/posts/771vh4Hc5n2 DHuroj te gjithe aksesoret. Radio interfon, candele te reja,dy...
Ēmimi: 3000-euro
Kategoria:Vetura Postuar nė:Jul 29, 2012
Makine full opsion
BMW X5
Per cdo informacion kontaktoni me numrin e celit dhe per ta pare me nga afer
Ēmimi: 32-euro
Kategoria:Vetura Postuar nė:Feb 28, 2013
Mercedes-Benz ML 270 CDI
Mercedes-Benz ML270
Restajling tip, ful oprema, registrovan, regularan, u odličnom stanju, Euro 3. Gotovinski popust!
Ēmimi: 13700-euro
Kategoria:Vetura Postuar nė:Aug 14, 2012
Mercedes Benz CDI 220
Mercedes-Benz C220
Shes Mercedes Benz E Klass CDI 220 nga Viti 2003 shitet. Per me shume Informacione me kontaktoni. Ipko: 049 260 66 9 Vala: 045 365 97 0 Ēmimi me marrveshje.
Ēmimi: Me marveshje
Kategoria:Vetura Postuar nė:Aug 14, 2012
SHES BENZ 190
Mercedes-Benz 190
NE GJENDJE SHUM TE MIRE MEKANIKE KONSUMI 5 LIT 100 KM TAKSA TE PAGUARA DERI NE MAJ 2013 TR /J
Ēmimi: 900-euro
Kategoria:Vetura Postuar nė:Aug 15, 2012
Mercedes-Benz M-Klasse
Mercedes-Benz ML270
Mercedes-Benz M-Class Version: II ML 280 CDI 7G-TRONIC Viti: 2006 Kilometra: 78770 km Numri i dyerve: 5 dyer Fuqia Fiskal: 13 hp Transmisioni: Automatik Energji: Diesel Regjistrimi:...
Ēmimi: 4000-euro
Kategoria:Vetura Postuar nė:Aug 15, 2012
Volkswagen 2.5 TDI Multivan
VW Multivan
Volkswagen 2.5 TDI Multivan Brand: Volkswagen Modeli: Multivan Seria: 2.5 TDI Kilometra: 139 000 km Viti: 2002 Zhvendosja: 2.5 l Power: 102 HP Karburanti: Diesel Transmisionit: Manual...
Ēmimi: 3500-euro
Kategoria:Motora Postuar nė:Aug 16, 2012
shitet sccoter 50 cc
Scooter gilera typhoon
i markes piaggio typhonn nrg,, me fasho piston pomp uji bateri motorino sedilje dhe bejen te sapo hedhura..
Ēmimi: 300-euro
Totali: 2146   faqe 34 of 43    Kalo nė