Kėrkim i avansuar | Kontakti
Aty ka 2145 postime qė pėrputhen me kėrkimin tėnd!
Totali: 2145   faqe 37 of 43    Kalo nė   
Kategoria:Vetura Postuar nė:Dec 28, 2012
Toyota Aygo Viti 2006, 1.0 Benzin, 068 20 25 550
Toyota Aygo
Toyota Aygo 1.0 benzine,ne gjendje shume te mire teknike,me garanci 1-vit [motorr e kambio]konsumon 4-litra per 100 km.me condicioner,air-bag, a,b,s,xhama elektrik,mbyllje centrale.me 5-porta.drita...
Ēmimi: 4400-euro
Kategoria:Vetura Postuar nė:Dec 28, 2012
Kia Carnival Viti 2002, 2.9 Nafte, 068 20 25 550
Kia Carnival
Kia Carnival monovolum,5 plus 1-vende,ne gjendie shum te mir teknike,kondicioner,disqe alumini,motorri 2.9 diezel ,drita anti nebia,dyer scorevole,cd,xhama elektrik,mbyllje centrale.KM: 128000,...
Ēmimi: 3300-euro
Kategoria:Vetura Postuar nė:Dec 28, 2012
Volkswagen Passat Portobagazh Viti 2005, 1.9 Nafte, 068 20 25 550
VW Passat
Passat portobagazh e vitit 2005,1.9 nafte,ne gjendie shume te mire teknike,me tvsh te paguar,me 6 marshe,disqe alumini,klima,sedile lekure,cd,xhama elektrik,mbyllje qendrore,konsumon 4,9-litra per...
Ēmimi: 5900-euro
Kategoria:Vetura Postuar nė:Dec 29, 2012
Renault Megane Coach
Renault Megane
Renault Megane Coach 1.6e benzine, manuale, ABS, 2 dyer, xhama, pasqyra, baxho elektrike, mbyllje qendrore, kondicioner, radio usb/sd player. dokumenta te rregullta, taxa/siguracion deri korrik...
Ēmimi: 1900-euro
Kategoria:Vetura Postuar nė:Dec 29, 2012
Volkswagen Golf 4 Viti 2001, 1.9 Nafte, 068 20 25 550
VW Golf4
Golf 4, 1,9 nafte, me 3 porta, me tvsh te paguar,kondicioner,viti 2001, abs,airbag,xhama elektrik,pasqyra elektrike,mbyllje qendrore,disqe alumini,radio cd, ne gjendje shume te mire teknike.Me cmim...
Ēmimi: 3300-euro
Kategoria:Vetura Postuar nė:Dec 30, 2012
Volkswagen golf Viti 2000, 1.9 Nafte, 068 20 25 550
VW Golf4
Golf 4 1.9 Nafte,me 5 porta,marshe manuale,155000 KM,konsumon 4.8-litra per 100-km,xhama elektrik,abs,airbag,,mbyllje centrale,ne gjendje shume te mire teknike, me tvsh te paguar.Ju mirpresim te...
Ēmimi: 3200-euro
Kategoria:Vetura Postuar nė:Jan 02, 2013
golf4
VW Golf4
shitet vetura ka edhe shum gjera qera,..,,..,.,
Ēmimi: Me marveshje
Kategoria:Vetura Postuar nė:Jan 13, 2013
Shitet Toyota yaris 1000 cc benzine...
Toyota Yaris
Makina eshte ne gjendje te shkelqyer, eshte shume ekonomike, shitet per arsye emigrimi...
Ēmimi: 2999-euro
Kategoria:Vetura Postuar nė:Jan 15, 2013
Vw Golf 5
VW Golf5
Golf 5 viti 2006, Prodhim i gjermanis, Me dogan te paguar, ME regjistrim deri ne Korrik 2013, Esp, 4 goma drimri te reja, Dy xhama elektrik, Drita mjegulle, Klima automatik, Airbag, Radio CD, ABS,...
Ēmimi: 10500-euro
Kategoria:Vetura Postuar nė:Jan 17, 2013
Renault Scenic Viti 2000, 1.9 Nafte, 0682025550
Renault Scenic
Renault Scenic 1.9 nafte,me tvsh te paguar,kondicioner,disqe alumini,mbyllje centrale,xhama elektrik,a.b.s,airbag,fenere per mjegull,radio cd,ne gjendie te mire teknike.Ju mirpresim te nderuar...
Ēmimi: 2500-euro
Kategoria:Vetura Postuar nė:Jan 17, 2013
Audi A3 5 Porta,Viti 2000,1.9 Nafte, 0682025550
Audi A3
Audi A3 5 porta,1.9 nafte,me tvsh te paguar,kondicioner,disqe alumini,KM :147000,konsumon 5.2-litra per 100-km,a.b.s,airbag,xhama elektrik.radio cd,ne gjendie te mir teknike.Ju mirpresim te nderuar...
Ēmimi: 3700-euro
Kategoria:Vetura Postuar nė:Jan 18, 2013
ne shitje
VW Polo
vetura esht me targa te huaja ngjyra e kalter te interesuarit munden te me kontaktoj ne ket numer.045-603-429
Ēmimi: 850-euro
Kategoria:Vetura Postuar nė:Jan 20, 2013
MERCEDES BENZ A 170 CDI ELEGANCE / CEL 0695555800
Mercedes-Benz A170
TRANSMISION AUTOMATIK (CMIMI DISKUTOHET) DOGANE E PAGUAR TAVAN I LEVIZSHEM (ME BAXHO) DISQE ALUMINI ME GOMA SPORT ASR; ESP SENSOR SHIU DRITARET TE GJITHA ELEKTRIKE KASETOFONI :-Radio/CD...
Ēmimi: 4800-euro
Kategoria:Vetura Postuar nė:Jan 20, 2013
VOLKSWAGEN Golf Plus 2.0 TDI DPF, VITI I PRODHIMIT : 2006 CMIMI DISKUTUESHEM
VW Golf5
FUQIA MOTORRIKE 1968 cm JASHTE QYTETI 4 9 km l 100 E KOMBINUAR 5 7 km l 100 ME 6 SHPELTESI sport TRANSMETIMI MANUAL PROGRAMUES SHPEJTESIE BUTON GAZI PILOT AUTOMATIK KLIMA TRONIK KALDAJE ME NDEZJE...
Ēmimi: 9500-euro
Kategoria:Vetura Postuar nė:Jan 23, 2013
opel corsa 2002
Opel Corsa
OPEL CORSA 1.7DI VITI 2002 ME DOKUMENTA DERI NE 2013, NE GJENDJE SHUME TE MIRE MOTORRIKE , XHENERIKE DHE E MIREMBAJTUR
Ēmimi: 3300-euro
Kategoria:Vetura Postuar nė:Jan 24, 2013
dsasdad
BMW 316
adsdsd
Ēmimi: 2222-euro
Kategoria:Kamion Postuar nė:Jan 24, 2013
Scania 144-460
Scania 144-460
Shitet Scania 144-460 Vit prodhimi 1999, kamje semiautomatike, me dogane dhe letra te paguara Cerepiauto Mjete Industriale ofron kamiona, Kater Akse, Koke trajleri, Rimorkjo, Mercedes Benz,...
Ēmimi: 20000-euro
Kategoria:Kamion Postuar nė:Jan 24, 2013
Scania 164-580
Scania 164-530
Scania 164L 580 Vit prodhimi 2000, Retarder, kamje manuale , Kazan Tecnokar vit prodhimi 2000 tre aks 6 gomesh, me jastek ajri, 25 meter kub. Cerepiauto Mjete Industriale ofron kamiona, Kater...
Ēmimi: 25000-euro
Kategoria:Vetura Postuar nė:Jan 24, 2013
Mercedes Benz 3538
Mercedes-Benz 3538
Mercedes Benz 3538 Kater Aks viti 1997, 40.000€ me dogane te paguar, Cerepiauto Mjete Industriale ofron kamiona, Kater Akse, Koke trajleri, Rimorkjo, Mercedes Benz, Volvo, Scania, Man, Mjetet jane...
Ēmimi: 40000-euro
Kategoria:Vetura Postuar nė:Jan 24, 2013
Mercedes Benz 3538
Mercedes-Benz 3538
Mercedes Benz 3538 Kater Aks viti 1996, 40.000€ me dogane te paguar, Cerepiauto Mjete Industriale ofron kamiona, Kater Akse, Koke trajleri, Rimorkjo, Mercedes Benz, Volvo, Scania, Man, Mjetet jane...
Ēmimi: 40000-euro
Kategoria:Vetura Postuar nė:Jan 24, 2013
Mercedes Benz A140
Mercedes-Benz A140
Shitet, MERCEDES-BENZ A 140, 1400 cc, 180000 klm., viti i qarkullimit 3/1999, ngjyrė gri e errėt, benzinė, manuale, Mercedes Benz A140 Benzin, kamje manuale, disqe alumini 15" 3500€ me letra te...
Ēmimi: 3500-euro
Kategoria:Makina pune Postuar nė:Jan 24, 2013
Minerva
Minerva
Minerva vit prodhimi 2003 6 goma, shasi hekuri kazan alumini pesha 7 ton, Cerepiauto Mjete Industriale ofron kamiona, Kater Akse, Koke trajleri, Rimorkjo, Mercedes Benz, Volvo, Scania, Man, Mjetet...
Ēmimi: 15000-euro
Kategoria:Vetura Postuar nė:Jan 24, 2013
Volvo Fh12 420
Volvo Fh12 420
Volvo Fh12 420 viti 2000, 19.000€ me dogane dhe letra te paguara per nje vit, Cerepiauto Mjete Industriale ofron kamiona, Kater Akse, Koke trajleri, Rimorkjo, Mercedes Benz, Volvo, Scania, Man,...
Ēmimi: 19000-euro
Kategoria:Vetura Postuar nė:Jan 25, 2013
shitet audi A4
audi A4
audi A4 2.5 tdi te kuqe,,ngjyra:blu e erret
Ēmimi: 5500-euro
Kategoria:Vetura Postuar nė:Jan 26, 2013
Shes Volkswagen Passat. Viti 2002. 1.9 T(DI) te kuqe 4500 euro
VW Passat
Karburanti: Diezel Ngjyra.....: blu Kamjo......: manual Ftohja.....: Kondicioner Fuqia KW..: 96 KM.........: 177000 Shes Volkswagen Passat 1.9 T[COLOR="red"]DI[/COLOR] . Ne gjendje shume te...
Ēmimi: 4500-euro
Kategoria:Vetura Postuar nė:Jan 27, 2013
Mercedes Benz
Mercedes-Benz CLK
Makina eshte ne gjende shume te mire . E blere e Re ne Itali , e perdorur nga 1 person . Te gjitha serviset jan bere ne rregull . Tapiceri te zeze , NAVI , disqe te zeza , tavan te zi ,xhama...
Ēmimi: 14-euro
Kategoria:Vetura Postuar nė:Jan 27, 2013
Mercedes Benz
Mercedes-Benz CLK
Makina eshte ne gjende shume te mire . E blere e Re ne Itali , e perdorur nga 1 person . Te gjitha serviset jan bere ne rregull . Tapiceri te zeze , NAVI , disqe te zeza , tavan te zi ,xhama...
Ēmimi: 14-euro
Kategoria:Vetura Postuar nė:Jan 27, 2013
Ford focus 2003 tdci sw zetec 3500 euro
Ford Focus
Makina ne gjendje te shkelqyer me te gjitha sherbimet te bera rishtazi nderrim vaji filtra bateri plastikat e frenave.Konsumi 5 litra nafte.Tapiceria dhe pamja e jashtme pothuajsi si e qeses.
Ēmimi: 3500-euro
Kategoria:Vetura Postuar nė:Jan 30, 2013
Shes veturen Opel Corsa 1.2 benzin viti 2001
Opel Corsa
Shes veturen Opel Corsa 1.2 benzin viti 2001 manual. Vetura eshte ne gjendje te rregullt, posedon ABS ESP gjamat me rryme, dhe fellne qe shihen ne foto . Regjistrim ka deri me 20 prill.. Per cmim...
Ēmimi: 3800-euro
Kategoria:Vetura Postuar nė:Jan 30, 2013
e perdorur ne itali
Alfa Romeo 156
ngjyre e zeze ne gjendje te mir pune
Ēmimi: 2500-euro
Kategoria:Vetura Postuar nė:Feb 01, 2013
shes urgjen
Renault Clio
makina nga motorri eshte ne gjendje shum te mire pune ka disa pjese xhenerike qe duhen rregulluar dhe taksat duhen paguar te dy viteve i kushtojne vetem 190 mije lek
Ēmimi: 2200-euro
Kategoria:Vetura Postuar nė:Feb 01, 2013
BMW 325 benzine viti 2001
BMW 325
BMW 325 benzine viti 2001 kamio step tronik Km 241000 6 air bag xhamat elektrik sallon lekure Me dokumenta te paguara Cmimi 4500Euro i diksutueshem cel: 0696591335 Olsi Fier
Ēmimi: 4500-euro
Kategoria:Motora Postuar nė:Feb 02, 2013
honda varadero
Honda varadero 1000 cc
shes honda varadero 1000 cc, prodhim i 2002 me 30000 km
Ēmimi: 2500-euro
Kategoria:Makina pune Postuar nė:Feb 02, 2013
2007 John Deere 5620
Traktorė John Deere 5620
Orari: 1930 Karburanti: Diesel Motori: 72 kuaj-fuqi
Ēmimi: 7000-euro
Kategoria:Vetura Postuar nė:Feb 03, 2013
Tirane, shes makine Ford fiesta Viti 1997, 900 Euro
Ford Fiesta
shitet ford fiesta. viti 1997. motori 1.2 benzin, kamjo manuale, kondicioner, xhama elektrik, ABS, AIRBAG,. makina eshte ne gjendje te mire pune, me dokumentacion te rregullt, me targa te reja....
Ēmimi: 900-euro
Kategoria:Vetura Postuar nė:Feb 03, 2013
Tirane, shes makine Ford fiesta Viti 1997, 900 Euro
Ford Fiesta
shitet ford fiesta. viti 1997. motori 1.2 benzin, kamjo manuale, kondicioner, xhama elektrik, ABS, AIRBAG,. makina eshte ne gjendje te mire pune, me dokumentacion te rregullt, me targa te reja....
Ēmimi: 900-euro
Kategoria:Motora Postuar nė:Feb 06, 2013
Suzuki Burgman AN 650 A Executive
Suzuki Burgman AN 650 A
Suzuki Burgman An 650 A i perdorur vetem ne vere nga 1 pronar dhe mbajtur gjithmone ne garazh Ka 17000 km dhe eshte modeli me ABS dhe xham qe ulet dhe ngrehet me buton Sapo i kam bere sherbimet me...
Ēmimi: 4500-euro
Kategoria:Vetura Postuar nė:Feb 06, 2013
RENAULT GRAND ESPACE
Renault Grand Espace
...
Ēmimi: 7000-euro
Kategoria:Kamion Postuar nė:Feb 08, 2013
shitje makinash
mercedes-benz 817
shes kamion mercedes-benz 817 viti prodhimit 1997 nafte karoceri me tende ne gjendje te mire pune cmimi 4800 euro i diskutushem
Ēmimi: 4800-euro
Kategoria:Vetura Postuar nė:Feb 08, 2013
shitje
Peugeot 307
per info tel ne numrin 3299816508
Ēmimi: 3500-euro
Kategoria:Vetura Postuar nė:Feb 08, 2013
OKAZION Taksa te paguara deri dhjetor 2013
Mercedes-Benz 200 D
TAKSAT E PAGUARA DERI NE DHJETOR 2013 VAJI DHE FILTRAT E SAPO NDERRUARA GOMA TE REJA ASNJE PROBLEM XHENERIK E MOTORRIK NE GJENDJE PUNE SHUME TE MIRE CEL 0695555800
Ēmimi: 1900-euro
Kategoria:Vetura Postuar nė:Feb 09, 2013
shes wolsvagen passat me portobagazh te vitit 2000 ngjyre gri
VW Passat
makina esht ne gjendje shum te mire motorike dhe gjenerike.. full opsional me kondicioner elektrik kamio manuala pasqyrat dhe xhamat elektrik tapiceri ne form te shkelqyer dhe pa asnje lloj...
Ēmimi: 3500-euro
Kategoria:Vetura Postuar nė:Feb 09, 2013
Shes Benz E Classe 220 CDI
Mercedes-Benz E220
E CLASSE 220 CDI VITI 2005, NE GJENDJE TE MIRE XHENERIKE DHE MOTORRIKE, DISQE AMG DHE GOMA TE REJA, ME DOKUMENTA TE RREGULLTA, NGJYRE BLU METALIZATO, CMIMI 15000 EURO I DISKUTUESHEM, NR TEL 0682153097
Ēmimi: 15000-euro
Kategoria:Vetura Postuar nė:Feb 11, 2013
Golf 4 2003
VW Golf4
Golf 4 2003 , full optional , perfekte si brenda dhe jashte, motori perfekt , e disponueshme ta shikoni dhe me mekanikun tuaj te besueshem Dogana e papaguar , akoma me targa Italiane
Ēmimi: 4500-euro
Kategoria:Vetura Postuar nė:Feb 12, 2013
Shes Volkswagen Passat Viti 2002. 1.9 T(di) Te Kuqe. TVSH + Targa AA. Shitet 4300 Euro
VW Passat
Shes Volkswagen Passat Viti 2002. 1.9 T(di) Te Kuqe. TVSH + Targa AA. Shitet 4300 Euro Karburanti: Diezel Ngjyra.....: blu Kamjo......: manual Ftohja.....: Kondicioner Fuqia KW..: 110...
Ēmimi: 4300-euro
Kategoria:Vetura Postuar nė:Feb 13, 2013
Audi Cabriolet RS2 Turbo Cabrio
Audi 80
Audi Cabriolet RS2 Turbo Cabrio 1997 2200cm³ Turbo Euro2 320kw\435hp kolata e so Germanski tablici !!! vetura eshte me targa te Gjermane !!!
Ēmimi: 9999-euro
Kategoria:Vetura Postuar nė:Feb 14, 2013
Discovery 2 TD5
Land Rover Discovery
Makina eshte ne gjendje sh te mire dhe ka qendruar ne garazhd. Taksat i ka te paguara deri ne dhjetor te 2013 me targa te tiranes TR 2510 U. Amortizatoret i ka te sapo vene . Ka jasteke ajri...
Ēmimi: 7000-euro
Kategoria:Motora Postuar nė:Feb 14, 2013
kerkoj te blej nje motorr
Piaggio
kerkoj te blej nje motorr piaggio me dokumenta te rregullta. te jete tip si ky ne foto. te interesuarit mund te kontaktojne te ky nr +355694409227.
Ēmimi: -700-euro
Kategoria:Vetura Postuar nė:Feb 18, 2013
Autofuneral
Mercedes-Benz 260
Autofuneral, gri metalizato, viti 1993, 146.000 km, 2500 cc, benzine, 5 dyer, reduktues shpejtesie, mikrofon, dogana e paguar, nje vit ne shqiperi, ne gjendje shume te mire....
Ēmimi: 5000-euro
Kategoria:Vetura Postuar nė:Feb 19, 2013
kerkoj te blej nje makine pa letra
Fiat Uno
kerkoj te blej nje makine pa letra. Te interesuarit mund te kontaktojne te kjo adrese "kerkojmakine@yahoo.com"
Ēmimi: -300-euro
Totali: 2145   faqe 37 of 43    Kalo nė