Kėrkim i avansuar | Kontakti
Aty ka 2146 postime qė pėrputhen me kėrkimin tėnd!
Totali: 2146   faqe 38 of 43    Kalo nė   
Kategoria:Vetura Postuar nė:Feb 22, 2013
Shitet
Hyundai Accent
Hundai Accent, 1.3 benzine + gaz, automatike, kondicioner, ngjyre blu, 5 dyer, xhama dhe pasqyra elektrike, hapje-mbyllje me pult, sensor parkimi prapa,fener mjegulle,hapje e serbatorit dhe...
Ēmimi: 2900-euro
Kategoria:Motora Postuar nė:Feb 25, 2013
2010 Yamaha YZF-R1 0km NEW!!
Yamaha YZF-R1
Engine type liquid-cooled, 4-stroke, DOHC, forward-inclined parallel 4-cylinder, 4-valves Displacement 998cc Bore x stroke 78.0 mm x 52.2 mm Compression ratio 12.3 : 1 Maximum power 133.9...
Ēmimi: 8600-euro
Kategoria:Vetura Postuar nė:Feb 25, 2013
Mercedes A clas 160
Mercedes-Benz A160
Ne gjendje shume te mire 0692.710764
Ēmimi: 2500-euro
Kategoria:Vetura Postuar nė:Feb 26, 2013
Mercedes Benz << 6200 euro >> Targa AA C-Klasse 220 CDI /Kambio Automatike-Tiptronik /, Nafte,Viti 2002,
Mercedes-Benz C220
Mercedes Benz << 6200 euro >> Targa AA C-Klasse 220 CDI /Kambio Automatike-Tiptronik /, Nafte,Viti 2002, Kondicioner Automatik me 2 zona,4 dritare elektrike,Sinjale ne pasqyre, Konsumi shume i...
Ēmimi: 6200-euro
Kategoria:Motora Postuar nė:Feb 26, 2013
motorr 125 c 2008 honda
Honda 125 c
motorr 125 c 2008 honda kilometra 15 mije
Ēmimi: 1500-euro
Kategoria:Vetura Postuar nė:Mar 01, 2013
Shitet mercedes S320
Mercedes-Benz S320
Makine eshte prodhim i vitit 2003, ne gjendje shume te mire. Tapiceri lekure, klima, sensor parkimi, navigator, etj
Ēmimi: 9725-euro
Kategoria:Vetura Postuar nė:Mar 03, 2013
shes audi a4 karavan 1999
Audi A4
makina esht ne gjendje te mire motorike dhe gjenerike, dogana esht e paguar .. pasqyrat dhe xhamat elektrik, disqe aluminit motorr naftet 1.9 tdi ,kondisionel elektronik, mbyllje em pult.. full...
Ēmimi: 2900-euro
Kategoria:Vetura Postuar nė:Mar 04, 2013
Shitet MERCEDES-BENZ E 270 Avantgarde
Mercedes-Benz E270
Shitet MERCEDES-BENZ E 270 Avantgarde limuzinė, 2700 cc, viti i qarkullimit 2003, ngjyrė gri metalike, fenerė Xenon, nė gjėndje shumė tė mirė, naftė, radio-cd/dvd, sedilje prej lėkure, kondicioner...
Ēmimi: 9800-euro
Kategoria:Kamion Postuar nė:Mar 08, 2013
MERCEDES 1827 SCHWING 24/3
Sonstige 1827
Pumpa SCHWING 24/3 iz rada Gume 80% Daljinske komande Concrete pump SCHWING 24/3 in god working condition Tyres around 80% Remote controls www.kamioni.iz.rs
Ēmimi: 23000-euro
Kategoria:Vetura Postuar nė:Mar 10, 2013
Mitsubishi RVR, 4X4 GDI
Mitsubishi RVR
Mitsubishi RVR GDI 4X4, Motorr Benzine, 2400 cc, Kambio: Automatik Tip Tronic, Viti i prodhimit 1998 Opsione: Clima Automat, Kompjuter Bordi, ABS, SRS, Mbyllje qendrore me pult, xhama dhe...
Ēmimi: 2600-euro
Kategoria:Vetura Postuar nė:Mar 11, 2013
Peugeot 308 1.6 HDI, 66 kw, 2009
Peugeot 308
Njė pronar. Gjithmonė nė garazh. Shqyrtimi teknik i Peugeot Tiranė, shkurt 2013. Dogana e papaguar.
Ēmimi: 11000-euro
Kategoria:Vetura Postuar nė:Mar 14, 2013
MERCEDES-BENZ
Mercedes-Benz CLK
Makina Eshte Ne Gjende Shum Te Mire . E Blere E Re Ne Itali , E Perdorur Nga 1 Person . Te Gjitha Serviset Jan Bere Ne Rregull . Tapiceri Te Zeze , Navi , Disqe Te Zeza , Tavan Te Zi ,xhama Te Zinj...
Ēmimi: 12000-euro
Kategoria:Makina pune Postuar nė:Mar 16, 2013
2007 John Deere 4720
Traktorė John Deere 4720
Traktor ėshtė nė gjendje tė pėrsosur. Thi traktor kemi 58 kuaj-fuqi dhe vetėm 2150 orė.Motor ėshtė naftė. Viti i ndėrtimit ėshtė 2007. Pėr mė shumė detaje ju lutem kontaktoni. falemnderit
Ēmimi: 5000-euro
Kategoria:Vetura Postuar nė:Mar 31, 2013
Shes Golf 5 2006
VW Golf5
VW GOLF 5 1.9 TDI. vetura posedon : KLIME AUTOMATIK, ESP, ASR, ABS, CENTRALLE, SERVO, BOARDCOMPUTER, GPS SYSTEM,GJAMATA ELKTRONIKE,SHIEBEDACH, FELLNET 17 INCH (225/40/R17), AIRBAG, PARKING...
Ēmimi: 7700-euro
Kategoria:Vetura Postuar nė:Apr 02, 2013
Hummer H3
Hummer H3
Hummer H3 i ardhur nga Zvicrra , ne gjendje shume te mire dhe full opsional, jam i interesuar edhe per shitje me kesh por gjithashtu bej edhe nderrim me ndonje banese ne Fushe Kosove apo dhe...
Ēmimi: 18000-euro
Kategoria:Vetura Postuar nė:Apr 05, 2013
Tirane, shes makine Skoda fabia Viti 2006, 3600 Euro
Skoda Fabia
Karburanti: Benzin Ngjyra.....: gri metalizato Kamjo......: manual Ftohja.....: Kondicioner Fuqia KW..: 92 KM.........: 240 shes skoda fabia 1.2 benzine konsumi 5.5 per 100 km shitet sepse...
Ēmimi: 3500-euro
Kategoria:Vetura Postuar nė:Apr 06, 2013
SUPER OKAZION!!!
Chrysler 300C
Makina eshte ne gjendje perfekte na kontaktoni
Ēmimi: Me marveshje
Kategoria:Vetura Postuar nė:Apr 08, 2013
Tirane shes: Mercedes Benz E-Klasse Viti 2002, 6.200 Euro
Mercedes-Benz E270
Mercedes Benz E-Klasse,,,Avantgarde,,,2002,Kambio Automatike (Tiptronik). Pilot Automatik,E270 (shume ekonomik 5,4 Litra Nafe per 100 km). Kondicioner,Radio,CD,Navigator,TV,Telefon,Komanda ne...
Ēmimi: 6200-euro
Kategoria:Vetura Postuar nė:Apr 08, 2013
GOLF2 4X4 SYNCRO
VW Golf2
Shes veturat golf 2 4x4 syncro, njeri eshte dizel 1.9 4 dyer ngjyra e gjelbert metalike, tjetri i njejti vetem 1.8 benzin-plin,, 044 479 036
Ēmimi: 3800-euro
Kategoria:Vetura Postuar nė:Apr 08, 2013
SHES VETURAT GOLF 2 4X4 SYNCRO
VW Golf2
Shes veturat golf2 4x4 syncro, njeri dizel 1.9, tjetri benzin-plin 1.8 044 479 036
Ēmimi: 3800-euro
Kategoria:Vetura Postuar nė:Apr 12, 2013
BMW Class & Sport
BMW 328
328 cabrio Pershkrimi:ngjyra Gri,sendile Lekure e zeze,full option ORIGJINA: makina ka 1 vit e 4 muaj qe. ka hyre. n shqiperi me dogane me letra te rregullta te paguara deri 2014 makina ka...
Ēmimi: 9999-euro
Kategoria:Vetura Postuar nė:Apr 12, 2013
BMW Class & Sport
BMW 328
328 cabrio Pershkrimi:ngjyra Gri,sendile Lekure e zeze,full option ORIGJINA: makina ka 1 vit e 4 muaj qe. ka hyre. n shqiperi me dogane me letra te rregullta te paguara deri 2014 makina ka...
Ēmimi: 9999-euro
Kategoria:Vetura Postuar nė:Apr 18, 2013
shes veturen opel vectra 1.6i
Opel Vectra
Shes opel vectra 1.6i benzin ne gjendje shum te rregullt me regjistrim RKS 04.01.2013 deri me 04.01.2014 ngjyr te kuqe kontakti ne tel: 044-151-530
Ēmimi: 1350-euro
Kategoria:Vetura Postuar nė:Apr 21, 2013
alfa romeo 1.4 twin spark
Alfa Romeo 146
alfa romeo 146,viti 2000,103cv,1400,abs,esp,aiberg,xhama&pasqyra elektrike,mbyllie me pult,disqe alumin 16''goma te gjera,kondisioner,marmit-amortizator & sedilie sportive sparco.per me teper...
Ēmimi: 3000-euro
Kategoria:Vetura Postuar nė:Apr 24, 2013
AALFA ROMEO T -SPARK 1600 16v
Alfa Romeo 147
makina eshte ne gjendie te mire me serviset e saj te bera ne greqi te perfaqesia e alfa romeos harxhon 7 litra per 100 kl muzik bokse ne te katerta dyert me ampiflikator dhe nje gufer basso prej...
Ēmimi: 2700-euro
Kategoria:Vetura Postuar nė:Apr 29, 2013
Mercedes Benz CLK270 Elegance 2003
Mercedes-Benz CLK
cmim i diskutueshem
Ēmimi: Me marveshje
Kategoria:Vetura Postuar nė:Apr 30, 2013
Mazda MX-5 10th Anniversary
Mazda MX-5
Mazda MX-5 10th Anniversary (Edicion special) 95,000km, makina ėshtė blerė nė Milano, Itali (nė korrik tė vitit 2012) Nė gjendje tė shkėlqyer Gjysmė lėkurė / Brendėsia Alcantara...
Ēmimi: 5250-euro
Kategoria:Vetura Postuar nė:May 04, 2013
SHITET GOLF4
VW Golf4
SHES GOLF4 130CV 6 MARSHA KA 203000KM...SI DHE NAVIGATOR KLIME AIRBAG XHAMA ELEKTRIKE ME DOGAN ..ESHTE NE GJENDJE SHUME TE MIRE...TEL 0685213933 FLM
Ēmimi: 3000-euro
Kategoria:Vetura Postuar nė:May 04, 2013
Golf 4 SPORT 1.9 TDI
VW Golf4
- Feljne 16 Zoll - Gomat te reja - Karrikat Sport  - Armatizera dhe federra te Sportit  - esht ma i lshun ne toke se tjeret  - TUNING  - CD MP3 Sony me smadhus dhe zvoqnika ne gepek.  -...
Ēmimi: 2800-euro
Kategoria:Vetura Postuar nė:May 04, 2013
Alfa Romeo 2.4 JTD Dizell
Alfa Romeo 156
 - Vetura eshte ne gjendje shum te mire.  - Vetura esht me regjistrim te Gjermanis.  - 140 kual fuqi 2,4 Dizell  - Gjamat elektrik  - Klim  - Kaishi i motorrit i nderruar para 25000 km  -...
Ēmimi: 1990-euro
Kategoria:Kamion Postuar nė:May 06, 2013
Shitet nje motor Kamioni IVECO TURBO 155.17
IVECO Turbo 115.17
Shitet nje motor Kamioni IVECO TURBO 155.17 ,eshte 140 kuaj fuqi + turbo. Eshte me 6 Pistona , Me 50.000 Km ne gjendje shume te mire . Cmimi 1 Milion Leke te vjetra , per me shume kontakt...
Ēmimi: Me marveshje
Kategoria:Vetura Postuar nė:May 06, 2013
Bmw 320d
BMW 320
Ne gjendje te mire
Ēmimi: 7000-euro
Kategoria:Vetura Postuar nė:May 07, 2013
Shitet Jeep Liberty CRD 2.5 nafte 5000 euro
Jeep Cherokee
Shitet Jeep Liberty CRD 2.5, nafte,motorr gjerman viti 2003, kamio manuale, tapiceri lekure me dokumenta te rregullta angleze . Ēmimi 5000 euro i padiskutueshem
Ēmimi: 5000-euro
Kategoria:Vetura Postuar nė:May 08, 2013
Shitet Renault Clio 1.600 EURO.
Renault Clio
ne gjendje shume te mire, me te gjitha dokumentat, me targa te reja, 1.4 benzine, me kondicioner, xhama elektrik, timon hidraulik. nr:00355685003876
Ēmimi: 1600-euro
Kategoria:Vetura Postuar nė:May 10, 2013
Polo sport
VW Polo
Polu shum ne gjendje te mir qoft xhenerike qoft komoditeti brenda. Air bag, kondicioner, ngjyer e zeze e modifikuar Tuning nga jasht po ashtu dhe muzika brenda. shum ekonomike dhe e bukur 1.9...
Ēmimi: 3000-euro
Kategoria:Motora Postuar nė:Jun 17, 2014
motorr/scooter
Scooter scooter
-shes scooter 380 euro ose 450 mij lek shqiptare ... cmimi i diskutushem !!! -motorri 50 cc , me letra , siguracion , ne gjendje shume te mire, ka 3500 km , (i ri)!
Ēmimi: 380-euro
Kategoria:Makina pune Postuar nė:May 12, 2013
Shitet Traktori Marka International
Traktorė international
shitet traktori marka International 64 hp- kuaj fuqi nje diferencial, me agrigate , Plugje 2vesh dhe me Rimorkio dy goma Traktori eshte ne gjendje pune te mire.. Traktori Frezen nuk e punon...
Ēmimi: 4000-euro
Kategoria:Vetura Postuar nė:May 12, 2013
Shitet Mitsubishi L 200
Mitsubishi L200
Shitet Mitsubishi L 200 4x4 e 2000-it Makina eshte me Timon ne krah te djathte, Anglez makina eshte blere nga vet personi reklamues ne Angli dhe ka kater vjet qe perdoret ketu ne Shqiperi...
Ēmimi: 4600-euro
Kategoria:Vetura Postuar nė:May 13, 2013
Fiat punto ne shitje
Fiat Punto
Automjeti eshte ne gjendje te mire pune,i mirembajtur,shume pak i perdorur dhe me dokumenta te paguara deri ne fund te viti.Shitja behet per arsye emigrimi,Cmimi eshte i diskutueshem.
Ēmimi: 1700-euro
Kategoria:Motora Postuar nė:May 14, 2013
malaguti madison
Scooter malaguti madison
motorri eshte ne gjendje shum te mire me gjitha serviset e bera, 150cc me letra te sapo paguara per nje vit
Ēmimi: 1100-euro
Kategoria:Vetura Postuar nė:May 15, 2013
OKAZION: FORD FOCUS 1.8TDCI MOTOR ZETEC Viti 2002
Ford Focus
SHES FORD FOCUS 1.8NAFTE VITI DHJETOR2002 ME DOGAN NE GJENDJE PERFEKTE
Ēmimi: 2999-euro
Kategoria:Vetura Postuar nė:May 15, 2013
OKAZION; ALFA 147 1.9jtd VITI 2003,CMIMI 2800Euro
Alfa Romeo 147
SHES ALFA 1.9NAFTE ME DOGAN TE PAGUAR (75000LEK) NE GJENDJE SHUME TE MIRE SHUME EKONOMIKE
Ēmimi: 2800-euro
Kategoria:Motora Postuar nė:May 16, 2013
Honda F- CBR 600
Honda F-CBR 600
Shitet Honda F- CBR 600 ne gjendje shume te mire i porsaardhur nga Italia ... I zi ,gomat gjithashtu edhe grupi komplet i ri nje okazion i vertet per me shume kontaktoni ne numrin e celularit .
Ēmimi: 900-euro
Kategoria:Makina pune Postuar nė:May 17, 2013
eskavator
Eskavator katerpilar 428 4x4
ka tre kova ka edhe kove mix bettoni kushtuar 5000euro ka edhe impiant marteleti katerpilar krahu mbrapa qe ziatet sa ka arllur nga italia eshte me letra shiptare faleminderit. safet bleta numer...
Ēmimi: 22000-euro
Kategoria:Motora Postuar nė:May 20, 2013
vilispiti
Honda 150
per shkak te nje ndeshje
Ēmimi: 135-euro
Kategoria:Vetura Postuar nė:May 21, 2013
Okazion
Rover 45
1.6 benzine, ngjyre gri, ne gjendje te mire motorike dhe gjenerike, kondicioner, dokumenta te paguara deri ne tetor 2013,
Ēmimi: 1400-euro
Kategoria:Motora Postuar nė:May 25, 2013
OKAZION
Piaggio beverly 250
motori eshte perfekt,goma te reja,rip faze i sapo nderruarr origjinal i ardhur nga italia,me baule kaske . perfekt si nga ana motorike , xhenerike dhe kaucuqet pa asnje gervishtje.OKAZION.
Ēmimi: 1200-euro
Kategoria:Vetura Postuar nė:May 27, 2013
Fiat Punto 1.1 B, viti i prodhimit 1998, ne gjendje te rregullt teknike. Vetura ėshtė e ē’lajmėruar RKS,. Ēmimi 1.300 €.
Fiat Punto
Fiat Punto 1.1 B, viti i prodhimit 1998, ne gjendje te rregullt teknike. Vetura ėshtė e ē’lajmėruar RKS,. Ēmimi 1.300 €.
Ēmimi: 1300-euro
Kategoria:Vetura Postuar nė:May 27, 2013
Fiat Punto 1.1 B, viti i prodhimit 1998, ne gjendje te rregullt teknike. Vetura ėshtė e ē’lajmėruar RKS,. Ēmimi 1.300 €.
Fiat Punto
Fiat Punto 1.1 B, viti i prodhimit 1998, ne gjendje te rregullt teknike. Vetura ėshtė e ē’lajmėruar RKS,. Ēmimi 1.300 €.
Ēmimi: 1300-euro
Kategoria:Motora Postuar nė:May 28, 2013
malaguti madison
Scooter malaguti madison
motorri eshte ne gjendje shum te mire me gjitha sherbimet e bera vaj,filtra,ferrota.. me dokumenta te paguara per nje vit
Ēmimi: 1000-euro
Totali: 2146   faqe 38 of 43    Kalo nė